Künye

İMTİYAZ SAHİBİ
KURUMSAL MEDYA
YAYINCILIK İLETİŞİM DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ.


Genel Müdür ( Sorumlu )
Hakan GİRGİN
yapiinsaatdergisi@yapiinsaatdergisi.com
info@yapiinsaatdergisi.com


Yazı İşleri Müdürü
Tarık ORAL
tarik@yapiinsaatdergisi.com
yim@yapiinsaatdergisi.com
editor@yapiinsaatdergisi.com


Sosyal Medya Müdürü
Tuğba DİLEK
tugba@yapiinsaatdergisi.com
sosyal@yapiinsaatdergisi.com


Reklam Koordinatörü
Hakan GİRGİN
hakan@yapiinsaatdergisi.com
reklam@yapiinsaatdergisi.com


Reklam Sorumlusu
Kürşat TUĞCU
kursat@yapiinsaatdergisi.com
reklam@yapiinsaatdergisi.com


Grafik & Tasarım
Ahmet YEDEK
ahmet@yapiinsaatdergisi.com
grafik@yapiinsaatdergisi.com


Bilgi İşlem Müdürü
Faruk Temur
faruk@yapiinsaatdergisi.com
web@yapiinsaatdergisi.com


Muhasebe Müdürü
Gökhan YILDIZ
gokhan@yapiinsaatdergisi.com
muhasebe@yapiinsaatdergisi.com


Abone & Dağıtım
Fatma MIDIKOĞLU
fatma@yapiinsaatdergisi.com
abone@yapiinsaatdergisi.com
dagitim@yapiinsaatdergisi.com


Yayınlayan & Yönetim Adresi
KURUMSAL MEDYA
YAYINCILIK İLETİŞİM DANIŞMANLIK LTD.
ŞTİ.
Barış Mh. Sakarya Cd. No:13/17
34520 Beylikdüzü / İSTANBUL
T: 0532 257 01 97
M: yapiinsaatdergisi@yapiinsaatdergisi.com


Yayın Türü & Süresi
Yerel & Süreli & Aylık


YAPI İNŞAAT MALZEMELERİ DERGİSİ’nin isim ve tüm yayın hakları KURUMSAL MEDYA Yayıncılık İletişim Danışmanlık Limited Şirketi’ne aittir.
• Tüm reklamların sorumluluğu reklam veren firmalara, yazıların sorumluluğu yazarlarına ve söyleşilerdeki görüşler sahiplerine aittir.
• Dergide yayınlanan tüm yazı ve tüm görsellerin hakları saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz, kullanılamaz.