Hakkımızda

SEKTÖRÜMÜZÜN YAPI MALZEMELERİ ve İNŞAAT EKİPMANLARI…

Yapı & İnşaat sektörüne yönelik olarak yayın hayatını sürdüren YAPI İNŞAAT MALZEMELERİ DERGİSİ, aylık yayın periyodu ile başarılı ve istikrarlı bir grafik çizmektedir. Yapı malzemeleri sektörüne profesyonel bir bakış açısıyla yaklaşan dergimiz, sektörün lider dergisi olarak tanımlanmaktadır.

YAPI İNŞAAT MALZEMELERİ Dergisi, gündemi yakından takip ederek güncel haberleri ve teknolojik gelişmeleri iş ortakları ve okurlarıyla paylaşmaktadır.

Yayının İçeriği:
Yapı – İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri, Proje – Taahhüt – Uygulama, Şehircilik, Endüstriyel Tasarım, Mimarlık, İç Mimarlık – Dekorasyon, Peyzaj, Otomasyon – Güvenlik Sistemleri, İşçi Sağlığı – İş Güvenliği, Kültür ve Sanat konularında teknik yazı, söyleşi, makale, yeni teknolojiler, ürün ve hizmet tanıtımı ve haber başlıkları ile hazırlanır. Güncel konularda ilgili söz sahibi kurum ve kişiler ile söyleşiler yapılarak, sektörün çözüm bekleyen sorunlarına ışık tutmaya ve gündem oluşturmaya çalışılır. Yabancı kaynaklarda yer alan ilgili konulardaki yazılar, son gelişme ve uygulamalar Türkçeye çevrilerek okuyuculara aktarılır.

Okuyucu & Dağıtım Profili:
Yaygın süreli yayın kapsamında aylık periyotlarda yıllık 12.- frekans olarak sektörümüzde aralıksız aylık ortalama 3.000.-adet traj ile doğrudan özellikle “ İNŞAAT YATIRIM ve PROJE OFİSLERİ + MÜTEAHHİTLER ve YÜKLENİCİ TAAHHÜT FİRMALARI + MİMARLAR ve MİMARLIK OFİSLERİ + MÜHENDİSLER ve MÜHENDİSLİK OFİSLERİ + TEKNİK TESİSAT MÜHENDİSLERİ ( UYGULAMA ve SATIŞ BAYİİLERİ ) + ENDÜSTRİYEL TESİSLER + ÖZEL ve DEVLET KURUM & KURULUŞLARI SATINALMA YETKİLİLERİ + SEKTÖR TEMSİLCİLERİ + ÜNİVERSİTELER ve FAKÜLTELER ile AKADEMİSYENLER ve ÖĞRENCİLER +YAPI ve İNŞAAT ile MİMARLIK ve MÜHENDİSLİK KULÜPLERİ + SEKTÖR DERNEKLERİ ve BİRLİKLERİ ile MESLEK ODALARI “olmak üzere her yeni sayımızın dağıtımı etkin ve etkili bir organizasyonla gerçekleştirilmektedir.

Yayın Türü: Yaygın, Süreli Yayın
Yayın Frekansı: Aylık, Yılda 12 Sayı
Teknik Özellikler:
İç sayfalar: 135 gr mat kuşe
Kapak: 250.-gr parlak kuşe, selofanlı (5 renk)
Boyut: 203.-mmX273.-mm (+3.-mm taşma paylı)
Çözünürlük: 300.-dpi ( minimum )