Hakkımızda

SEKTÖRÜMÜZÜN YAPI MALZEMELERİ ve İNŞAAT EKİPMANLARI…

Yapı & İnşaatsektörüne yönelik olarak yayın hayatına başlayan YAPI İNŞAAT MALZEMELERİ DERGİSİ, aylık yayın periyodu ile başarılı ve istikrarlı bir grafik çizmektedir. Yapı malzemeleri sektörüne profesyonel bir bakış açısıyla yaklaşan dergimiz, sektörün lider dergisi olarak tanımlanmaktadır. YAPI İNŞAAT MALZEMELERİ Dergisi, gündemi yakından takip ederek güncel haberleri ve teknolojik gelişmeleri iş ortakları ve okurlarıyla paylaşmaktadır.

Yayının İçeriği:
Yapı – İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri, Proje –Taahhüt – Uygulama, Şehircilik, Endüstriyel Tasarım, Mimarlık, İç Mimarlık – Dekorasyon, Peyzaj, Otomasyon –Güvenlik Sistemleri, İşçi Sağlığı – İş Güvenliği, Kültür ve Sanat konularında teknik yazı, söyleşi, makale, yeni teknolojiler, ürün ve hizmet tanıtımı ve haber başlıkları ile hazırlanır. Güncel konularda ilgili söz sahibi kurum ve kişiler ile söyleşiler yapılarak, sektörün çözüm bekleyen sorunlarına ışık tutmaya ve gündem oluşturmaya çalışılır. Yabancı kaynaklarda yer alan ilgili konulardaki yazılar, son gelişme ve uygulamalar Türkçe ’ ye çevrilerek okuyuculara aktarılır.

Okuyucu Profili:
Aylık frekanslarda okuyucularına ulaşan dergimizin okuyucu profili başlıca; Yapı – İnşaat Sektörü Satın Alma Yetkilileri, İnşaat Yatırım ve Proje Ofisleri, Mimarlar –Mühendisler, İlgili Meslek Odaları ve Dernekler, Üniversiteler – Akademisyenler ve Mimarlık Öğrencileri, Endüstriyel Tesisler, Kamu Sektörü –Birimleri ve Sanayicilerinden müteşekkildir.

Yayın Türü : Yaygın, Süreli Yayın

Yayın Frekansı : Aylık, Yılda 12 Sayı

Teknik Özellikler :

İç sayfalar : 135 gr mat kuşe

Kapak : 300.-gr parlak kuşe, selofanlı ( 5 renk )

Boyut : 224.-mmX306.-mm ( taşma paylı )

Çözünürlük : 300.-dpi ( minimum )