Cumartesi, Aralık 2, 2023
E-Dergi Oku
Ana SayfaSektörelYıldız Entegre, Uluslararası İş Ortaklarıyla Romanya’da Bir Araya Geldi

Yıldız Entegre, Uluslararası İş Ortaklarıyla Romanya’da Bir Araya Geldi

Yıldız Entegre, Sektörde Fark Yaratan Ürünleri ve Yeni Nesil Hizmetlerini İş Ortaklarına Tanıttı

Dünyanın en büyük orman ürünleri üreticileri arasında yer alan Yıldız Entegre, yeni nesil ürün ve hizmetlerini tanıtmak üzere uluslararası iş ortaklarıyla bir araya geldi. Şirketin inovasyon, tasarım, Ar-Ge ve üretim gücünün gözler önüne serildiği buluşmaya, Avrupa başta olmak üzere dünyanın farklı yerlerinden 200’e yakın Yıldız Entegre iş ortağı katılım gösterdi. Şirket yöneticilerinin sunumlarıyla zenginleşen etkinlikte, Yıldız Entegre’nin yenilikçi ürünleri iş ortaklarından tam not aldı. 

Girişimci ve yenilikçi orman ürünleri üreticisi Yıldız Entegre, küresel çapta başarısında önemli bir rol oynayan iş ortaklarıyla Romanya’da bir araya geldi. 18-20 Eylül 2022 tarihleri arasında, Bükreş’te düzenlenen etkinlikte, şirket yöneticilerinin vizyon odaklı sunumlarına ve yeni nesil ürün tanıtımlarına yer verildi. Etkinliğe Avrupa başta olmak üzere dünyanın farklı bölgelerinde 200’e yakın Yıldız Entegre ana ve alt bayileri katıldı. 

‘Better Together’ mottosuyla gerçekleştirilen buluşmanın açılış konuşmasını gerçekleştiren Yıldız Entegre Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Melike Alkan; “Yıldız Entegre, bugün kendi sektöründe dünyanın en büyük ilk 10 şirketi arasında yer almaktadır. Küresel çaptaki güçlü faaliyetleriyle de Türkiye’ye sunduğu değer kurumumuzu en güçlü ilk 30 sanayi şirketi arasına taşımıştır. Bu başarıda, zorlu pandemi koşulları ve ardından oluşan ekonomik ve sosyal dalgalanmalara rağmen iş ortaklarımızla birlikte büyümeyi ve güçlenmeyi merkezine alan stratejimiz yer alıyor. Böylece bir yandan inovasyon ve tasarım gücümüzle ürünlerimizle fark yaratırken bir yandan da markalarımızın iletişim ve pazarlama faaliyetlerine yaptığımız yatırımlar hem kurumumuzun hem de sektörümüzün gelişimine hizmet ediyor. Tüm bu çalışmalarımızı ise doğadan aldığımız ilhamla, sürdürülebilirlik odağıyla gerçekleştiriyoruz. İş süreçlerimizi, üretimden pazarlamaya, insan kaynaklarından ürün geliştirmeye kadar bu bakış açısıyla şekillendirerek yatırımlarımızı hız kesmeden sürdürüyoruz. Dünyanın dört bir yanından iş ortaklarımızla bir arada olduğumuz bu buluşma da gösterdi ki; hep birlikte ilerleyerek, sunduğumuz değeri zenginleştirmeye ve yenilikçi vizyonumuzla daha iyiyi sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Yıldız Entegre, yeni nesil ürünleriyle sektörün çehresini değiştiriyor

132 yıldır yalın üretim teknikleri ve güçlü üretim kabiliyetleriyle öne çıkan Yıldız Entegre, son dönemde teknoloji, inovasyon ve tasarım odağıyla sektörde fark yaratan, yeni nesil ürünlere imza atıyor. Bu doğrultuda uluslararası orman ürünleri sektöründe liderliği üstlenen Yıldız Entegre, gelecek döneme damgasını vuracak 4 farklı koleksiyonunu Bükreş’te iş ortaklarıyla paylaştı.

Bu koleksiyonlardan 5G Kilit Sistemi, Välinge, İsveç firması patentinde laminat parke döşemeleri için tasarlanan, inovatif özelliklere sahip bir portföy sunuyor. Tüm ürün çeşitleri ve genişlikleri için uygun olan bu sistem ile kurulum, geleneksel açılı montaj yöntemi ile uzun kenarda kilitleniyor. Kısa kenarda ise 5G Kilitleme Sistemlerinin getirdiği kolaylık sayesinde, herhangi bir alete ihtiyaç duymadan basit ve hızlı bir kurulum sağlanıyor. Yapılan araştırmalar, 5G Kilit Sistemi’nin diğer sistemlere oranla %50 daha hızlı uygulama imkanı sunduğunu kanıtlıyor. 

Aynı zamanda Yıldız Entegre, bu buluşmada dünyada bir ilk olan, çocuklara özel desenlerle tasarlanmış, antibakteriyel, çizilmez ve leke tutmaz Kids Serisi’ni de iş ortaklarının beğenisine sundu.

Yıldız Entegre iş ortakları, gerçekleştirilen etkinlikte bu koleksiyonlara ait yeni ürünleri bire bir deneyimleme şansı yakaladı. Yıldız Entegre yöneticilerinin sunumlarıyla derinleşen toplantılar, gece gerçekleştirilen keyifli bir Gala Yemeği ile son buldu.  

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER