Cumartesi, Eylül 23, 2023
E-Dergi Oku
Ana SayfaSektörelYaz Boyu Sulama Konforu; Kärcher’den Üstün Kalite Bahçe Hortumu…

Yaz Boyu Sulama Konforu; Kärcher’den Üstün Kalite Bahçe Hortumu…

 

Yazın bahçenizin yemyeşil kalabilmesi ve bahçe bitkilerinizin canlılığını koruyabilmesi için sulama büyük önem taşıyor. Alman temizlik teknolojileri devi Kärcher’in PrimoFlex® kalitesi ile ürettiği HOSE 3/4″ – 25 M bahçe hortumuyla, bahçenize hayat katmanız kolaylaşıyor. 

Sulama, bahçe bakımının en önemli parçalarından biri… Bu noktada işinizin kolaylaşması için seçtiğiniz hortumun uzunluğu, çapı ve malzemesi kadar kalitesi de çok önemli. Temizlik teknolojilerinde dünya markası Kärcher, PrimoFlex® kalitesine sahip HOSE 3/4″ – 25 M bahçe hortumuyla, bahçesini önemseyenlere sulamanın en akıllı yöntemini sunuyor.

Basınca dayanıklılığı ile öne çıkan Kärcher PrimoFlex® HOSE 3/4″ – 25 M Bahçe Hortumu, bu sayede kullanıcılarına geniş bir çalışma alanı yaratıyor. Ürün, küçük alanlardan büyük alanlara ve bahçelere kadar sulama yapmak için ideal. 3 katlı bahçe hortumunun güçlendirilmiş kılıfı da sağlamlığı artırıyor. Ayrıca ürün, bahçenize hayat suyu verirken sağlığınızı da düşünüyor; ftalat, kadmiyum, baryum ve kurşun gibi maddeler içermiyor. Kärcher PrimoFlex® Bahçe Hortumu, farklı hava koşullarına da dayanıklı. Eksi 20 dereceden 65 dereceye kadarki tüm sıcaklıklarda rahatlıkla kullanılabiliyor. Bununla birlikte, UV korumalı dış katman, hortumun malzemesini koruyor ve şeffaf iç katman da hortumun içinde mantar oluşmasını önlüyor. Ürün, dayanıklılığı kadar esnekliği ile de fark yaratıyor, siz bahçenizi sularken dolaşmıyor ve böylece kullanım kolaylığı sağlıyor.

Dilerseniz, hortum ve bahçe aksesuarlarınızın yer kaplamaması için Kärcher’in HR 7.315 Premium Hortum Makarası gibi ürünlerini de kullanabilirsiniz. Mobil veya sabit kullanıma sağlayan bu ürünle bahçeniz için kompakt bir sulama çözümü sağlayabilirsiniz. Böylece çıkarılabilir tambur, püskürtme boruları, nozullar ve sprey tabancaları gibi aksesuarlarınızı kolayca depolayabilir ve bahçe hortumunuzu istediğiniz yere zahmetsizce taşıyabilirsiniz.

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER