Pazartesi, Ekim 2, 2023
E-Dergi Oku
Ana SayfaSektörelWilo’nun İçme Suyu Uygulamalarında Verimli Sistem Entegrasyonu Sağlayan Yeni Çözümü

Wilo’nun İçme Suyu Uygulamalarında Verimli Sistem Entegrasyonu Sağlayan Yeni Çözümü

İleri teknolojisi ile dünya kaynaklarını korumaya katkıda bulunan yeni nesil ürün ve çözümler sunan Wilo, yüksek verimli pompa çözümleriyle hayatı kolaylaştırıyor. Wilo’nun içme suyu uygulamaları için verimli sistem entegrasyonu sağlayan yeni ürünü Wilo-Medana CV1-L, yerden tasarruf sağlayan, kompakt ve sağlam tasarımı ile öne çıkıyor.

Uzman kimliğiyle dünyada 150, Türkiye’de ise 30 yıldır faaliyet gösteren pompa sistemleri sektörünün öncü markası Wilo, içme suyu uygulamalarında özel olarak geliştirdiği teknolojilerle fark yaratmaya devam ediyor.

Wilo’nun içme suyu uygulamaları için verimli sistem entegrasyonu sağlayan yeni ürünü Wilo-Medana CV1-L ile dik milli, çok kademeli santrifüj pompa katagorisi daha da genişliyor. Endüstriyel sirkülasyon sistemleri, proses suyu, kapalı soğutma devreleri, yangın söndürme sistemleri, sulama, yağmur suyundan yararlanma, su temini ve basınçlandırma gibi birçok alanda kullanılabilen ürün serisi 50 °C’ye kadar varan ortam sıcaklığında yüksek performans sağlayabiliyor.

Müşterilerin temel ihtiyaçlarını karşılabilmek için hidrolik performansı geliştirilen Wilo-Medana CV1-L, korozyona dirençli bileşenleri ve kompakt tasarımı ile de öne çıkıyor. Paslanmaz çelik yapısı sayesinde içme suyu uygulamaları ve özel uygulamalar için uygun olan pompalar , ACS, WRAS ve KTW gibi içme suyu standartlarına uyumlu olarak çalışıyor.

Maksimum 21 m3/h debili akışkanı 157 metreye kadar basınçlandırabilen Wilo-Medana CV1-L pompaları ile oluşturulabilecek hidrofor paketleri sayesinde müşterilere kendi ihtiyaçlarına uygun daha yüksek kapasiteli çözümler sunabiliyor.

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER