Pazartesi, Ekim 2, 2023
E-Dergi Oku
Ana SayfaAnasayfa SliderWilo’dan Sektöre Işık Tutan Yenilik: Wilo Atmos-BST

Wilo’dan Sektöre Işık Tutan Yenilik: Wilo Atmos-BST

 

 

Üstün donanımı ve 150 yılı aşkın tecrübesiyle 30 yıldır ülkemizde geleceğin su teknolojisini geliştiren Wilo, ‘Genel Endüstri ve Temiz Su Yönetimi’ uygulamalarına özel yeni tasarladığı tek kademeli Wilo-Atmos BST santrifüj pompası ile sektöre yön vermeye devam ediyor.

 

İnovatif ürünleriyle pompa ve pompa sistemleri üzerinde dünyanın önde gelen şirketlerinden biri olan Wilo, birçok alanda kullanılabilecek, genel endüstri ve temiz su arıtımı uygulamaları için Wilo-Atmos BST adında yeni bir ürün geliştirdi. Wilo-Atmos BST sahip olduğu çok çeşitli hidrolik bileşenler ve motoru sayesinde iklimlendirme, soğutma teknolojisi, su temini, basınçlandırma ve temiz su arıtma alanlarındaki birçok uygulama için tercih edilebilen blok pompası olma özelliğini taşıyor.

Wilo, Endüstride Olduğu Gibi Hayatın Birçok Alanında Destek Oluyor

Wilo-Atmos BST, temiz su ve su-glikol karışımlarının transferi için tasarlandı. Günlük yaşantımızda birçok noktada hayatımızı kolaylaştıracak Wilo-Atmos BST; araç yıkama sistemlerinde, endüstriyel soğutma tesisatlarında, tarımsal damlatma sistemlerinde, demineralizasyon uygulamalarında, fıskiye&yüzme havuzlarında, yarı iletken içerikli akışkanların transferlerinde, endüstriyel yıkama sularında, ticari bulaşık makineleri uygulamalarında, agresif olmayan ya da az agresif akışkan sıvıların taşınmasında kullanılabiliyor.

Ürün serisi, 3-220 m3/h arası kapasite ile DN32’den DN80’e kadar flanş bağlantısı ve 1-18 m3/h arası kapasite ile G1 dişli bağlantılı özelliklere sahip ürün modellerini kapsıyor. İki kutup özelliği ile farklı sistemlerde tercih edilebiliyor.

Dayanıklılığı Tasarımla Sürekli Hale Getiriyor

Wilo’nun, enerji tasarrufu sağlayan modern pompa hidroliği ve standart olarak kullanılan IE3 motorları sürdürülebilirlik hedeflerini destekliyor. Bunun yanında, 1.4301, 1.4401 opsiyonlu paslanmaz çelik hidrolik bileşenleriyle, korozyona yüksek seviyede dayanıklılık ve uzun servis ömrü sağlıyor. Tasarım kısmında ise işleri verimli kılmak adına blok tasarım ve pompa ayakları kullanılarak montajı kolaylaştırılıyor. Bu sayede düşük seviyede titreşim ve düşük seviyede gürültü ile etkili bir şekilde çalışması sağlanıyor.

 

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER