Pazartesi, Mart 4, 2024
E-Dergi Oku
Ana SayfaSektörelWılo Türkiye 2021 İş Ortakları Buluşmasında 2025 Hedefleri Ele Alındı

Wılo Türkiye 2021 İş Ortakları Buluşmasında 2025 Hedefleri Ele Alındı

Bina teknolojileri, su yönetimi ve endüstri alanlarında faaliyet gösteren, dünyanın önde gelen pompa sistemleri markalarından biri olan Wilo, 2021 Wilo İş Ortakları Buluşması’nı İzmir’de gerçekleştirdi. 2025 hedefleri ve planlarının görüşüldüğü etkinlikte olası çalışma ortamı ve değişen koşullara adaptasyon için yapılması gerekenler buluşma kapsamında düzenlenen çalıştayda değerlendirildi.

İleri teknolojisi ile tüm dünyada 150, Türkiye’de yaklaşık 30 yıldır pompa sistemlerinin öncü markası olan Wilo, Türkiye’de en yüksek ciroya sahip 10 bayisi ile İzmir’de bir araya geldi. Biblos Resort Hotel Alaçatı’da düzenlenen etkinlikte Nilsen Özbarlas moderatörlüğünde Wilo’nun 2025 hedefleri, değişecek çalışma koşulları, ekonomi, pazar ve ürünler hakkında öngörüler ve aksiyonlar önerilerini içeren bir çalıştay düzenlendi. Ekonomi Profesörü Özgür Demirtaş’ın da konuk olarak katıldığı programda Demirtaş, Türkiye ve dünya ekonomisinin gidişatını değerlendirdi ve katılımcılarla karşılıklı görüş alışverişinde bulundu. Davetliler yoğun toplantı ve görüşmeler de kalan zamanlarında Urla ve Alaçatı’nın geleneksel lezzetlerini deneyimleme fırsatı buldu.

Açılış konuşmasını gerçekleştiren Wilo Türkiye Genel Müdürü Mehmet Ürek; “Ürün ve sistem çözümlerimizden, sürdürülebilir yönetim anlayışına kadar yaptığımız tüm öncü faaliyetlerle sektör lideri konumuna geldik ve siz değerli iş ortaklarımız ile birlikte büyümeye, sektör lideri olarak faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Biliyorsunuz ki Dünyadaki 50 Sürdürülebilirlik ve İklim Lideri’nden biri olarak sürdürülebilirlik stratejimiz kapsamında insanların hayatlarını derinden etkileyecek altı küresel mega trend tanımlamıştık. Globalleşme, akıllı şehirler, enerji sorunu, iklim değişikliği, kuraklık ve dijital dönüşüm olarak belirlediğimiz bu mega trendlere karşı nasıl çözümler geliştirebileceğimiz üzerine çalışıyor ve yatırımlarımızı bu trendler ışığında gerçekleştiriyoruz. Hızla değişen ekonomi ve çalışma şartlarına rağmen belirlediğimiz stratejiler doğrultusunda hep birlikte ilerlemenin gururunu yaşıyoruz. Doğacak yeni fırsatlara her koşulda hazır olabilmek adına hedeflerimizi bu şekilde dönemsel olarak gözden geçirmeye devam edeceğiz” dedi.

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER