Salı, Aralık 5, 2023
E-Dergi Oku
Ana SayfaSektörelWavin 50. yılında güven inşa etmeye devam ediyor

Wavin 50. yılında güven inşa etmeye devam ediyor

Wavin’den ustalara özel hediye kampanyası…

Dünya plastik boru sektöründe; su tesisatından, ısıtma ve soğutmaya, yağmur suyu yönetiminden, alt yapı ve kanalizasyona kadar birçok ürün ve çözümler sunan Wavin 50. yılında tesisatçılar için yeni bir kampanyaya imza attı. “Wavin ile Kim Tutar Seni” kampanyası kapsamında ustaların ihtiyaçlarına destek olmak adına alışveriş çeki hediye  ediyor.  Kampanya, 15 Eylül – 7 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak.

Globalde yaklaşık 12 bin çalışanı ile inovatif çalışmalara imza atan Wavin,  Türkiye’de 50’nci yılını kutluyor. Sektöre sunduğu yenilikçi, uygulaması kolay tasarımları ve  kampanyalarıyla bu sene de  tüm mekanik tesisat ustalarının yanında olmayı ve desteklemeyi sürdürüyor. Wavin, usta ve uygulamacıların ihtiyaçlarına destek olmak için başlattığı kampanya ile market alışveriş çeki hediye ediyor.

Ustalara ve uygulamacılara özel, binden fazla hediye çeki

Wavin, pandeminin getirdiği yükü bir nebze olsa azaltmak amacıyla tesisatçılarına mutlu bir çalışma imkânı yaratmak için yeni bir hediye kampanyası başlattı. 15 Eylül’de başlayan ve 7 Kasım’a kadar devam edecek “Wavin ile Kim Tutar Seni” kampanyasına katılan ustalar her hafta yüzlerce 100 TL değerinde market hediye çekinin sahibi oluyor. Usta ya da uygulamacılar, Wavin satış noktalarından yapacakları alışveriş sonrası elde edecekleri kuponlar ile haftalık çekilişe katılabiliyor. Ustalar her hafta 125 hediye çekinden ya da toplamda bin adet hediye çekinden birini kazanıyor. Üstelik Facebook ya da Instagram’da #kimtutarseniwavin etiketiyle Wavin ile yapmış oldukları uygulama fotoğraflarını paylaşan her hafta 10 kişi de kampanyaya dahil olarak hediye çekine sahip oluyor.

Kampanya ile ilgili detaylı bilgiye www.wavin.com.tr/kimtutarseni adresinden ulaşabilirsiniz.

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER