Pazar, Ekim 1, 2023
E-Dergi Oku
Ana SayfaSektörelWarmhaus’tan Bayilerine Fark Yaratan Gezi

Warmhaus’tan Bayilerine Fark Yaratan Gezi

Teknolojik ve yenilikçi ürünleri ile sektörde fark yaratan Warmhaus, bayilerine yönelik gerçekleştirdiği etkinlik ile de fark yarattı. Dominik Cumhuriyeti’ne düzenlenen gezide, Warmhaus bayilerine gerçek bir Survivor Oyunu deneyimi de yaşattı.

İklimlendirme sektöründeen yeni teknolojilerle, yenilikçi ürünler geliştirip daima fark yaratmayı amaçlayan Warmhaus bu ilke ile sektörde fark yaratan bir etkinliğe de imza attı. Warmhaus Türkiye’nin farklı bölgelerinden yetkili bayilerini Dominik Cumhuriyeti’ne düzenlediği gezide bir araya getirdi. Gezide bayilere Warmhaus Genel Müdürü M. Kağan Turan, Satış ve Pazarlama Direktörü Erdem Ertuna ve yurtiçi satış ekibi eşlik etti. Bayilerin birbirlerini tanıması ve ekip olarak çalışmalarını motive etmek amacıyla yapılan gezi kapsamında düzenlenen toplantılarda; 2022 yılı çalışmaları değerlendirilirken, ürün ve hizmetler çerçevesinde geliştirilmesi gereken stratejiler belirlendi, gelecek yıla yönelik hedef ve projeler paylaşıldı.

Survivor Deneyimi

Gezide bayiler değişik bir deneyim yaşama olanağı da buldu.  Çekimleri 2011 yılından bu yana Dominik Cumhuriyeti’nde yapılan Survivor Oyununun çekim alanını ziyaret eden bayiler turun ardından oluşturdukları takımlar ile Survivor Oyununu birebir deneyimleme imkanı buldu. Survivor Oyununda bayiler gerçek bir strateji planlama deneyimi yaşarken ekip olma ruhunu da canlandırdılar.

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER