Pazartesi, Ekim 2, 2023
E-Dergi Oku
Ana SayfaSektörelWarmhaus Milano MCE Fuarı’na Katıldı

Warmhaus Milano MCE Fuarı’na Katıldı

Warmhaus, 28 Haziran-1 Temmuz tarihleri arasında Milano’da gerçekleşen  Uluslararası Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım ve Su Arıtma Fuarı’na (Mostra Convegno Expocomfort-MCE) katılarak kendi üretimi olan kombi, kazan, panel radyatör ve dijital uygulamalarını katılımcıların beğenisine sundu.

Warmhaus, 28 Haziran-1 Temmuz tarihleri arasında İtalya’nın Milano şehrinde gerçekleşen, mekanik tesisat alanında uluslararası fuarların en önemlilerinden biri olan Uluslararası Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım ve Su Arıtma Fuarı’na (Mostra Convegno Expocomfort-MCE) katıldı.  Fuarda geniş ürün gamını ziyaretçilerle buluşturan Warmhaus’un standında; kombi, kazan, panel radyatör, dizayn radyatörlerin yanı sıra kendi sınıfında dünyanın en küçük kombisi MinerWa ile akıllı oda termostatı RecoWa da sergilendi.

Milano’da katıldıkları fuar ile ilgili olarak Warmhaus Genel Müdürü M. Kağan Turan şöyle dedi: “Geniş ürün yelpazemizi dünyanın her yerinden gelen binlerce ziyaretçiye tanıttık, müşterilerimiz ile bir araya geldik. Bugün 50 ülkeye ihracat yapan bir şirket olarak uluslararası fuarlarda yüzde yüz yerli sermaye ile ürettiğimiz ürünlerimizi tanıtmak bizim için gurur verici. Ekip olarak yoğun bir hazırlık dönemi ile hazırlandığımız fuar, ekibimizin dinamizmi ve sinerjisi ile bizim için çok verimli geçti.”

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER