Pazar, Aralık 3, 2023
E-Dergi Oku
Ana SayfaSektörelPrekast Cephe Derzleri İçin Mükemmel Çözüm

Prekast Cephe Derzleri İçin Mükemmel Çözüm

illbruck SP525 Cephe ve Pencere Sızdırmazlık Hibrit Derz Dolgu ve Yapıştırıcısı projelerinizde aradığınız mükemmel sızdırmazlık çözümünü sunuyor.

Cephe sızdırmazlığında derzlerin sızdırmazlığı büyük önem taşımaktadır. Sızdırmazlık malzemeleri tipik bir bina projesinin maliyetinin çok küçük bir bölümünü oluşturmaktadır, ancak doğru hava ve su sızdırmazlığı sağlanmamış projelerde sonradan oluşabilecek maliyetler çok yüksek rakamlara ulaşmaktadır.

CPG Europe firması olarak hedefimiz binaların ve yapıların sürdürülebilirlik kriterlerinin üzerine çıktığı bir dünyayı şekillendirmektir. illbruck yüksek kaliteli ve gelişmiş sızdırmazlık çözümleri ile projelerinizin sürdürülebilirliği ve enerji verimliliği için projelerinize artı değer katacaktır.

İnovatif SP525 Cephe ve Pencere Sızdırmazlık Hibrit Derz Dolgu ve Yapıştırıcısı,

  • GRC prekast cephe derzlerinde
  • Yağmur oluklarında ve giydirme cephelerde (alüminyum-alüminyum derzlerde)
  • Kapı ve pencere doğrama çevresinde
  • Yüksek hareketli yapı derzlerinde sızdırmazlık sağlamak için kullanılır.

Günümüzde nüfusun büyük çoğunluğu büyük şehirlerde yaşamaktadır. Bu da özellikle inşaat ve yapı firmaları için akustik ve termal izolasyonun önemini daha da arttırmıştır. illbruck SP525, 61 db’ye kadar ses yalıtımı sağlama özelliği sayesinde binalarınızın akustik performansını arttıracaktır.

ISEGA belgeli SP525, gıda taşıma araçları ve gıda işleme tesislerinde kullanıma uygundur. Gelişmiş hibrit teknolojisi ile çevreci bir sızdırmazlık & yapıştırma çözümü sunan SP525 aynı zamanda CE, EC1+ ve Leed belgelerine de sahiptir.

Patentli İnovatif Hibrit Teknolojisi

illbruck SP525 hibrit teknolojisinde bir dolgu & yapıştırma çözümüdür.

Hibrit teknolojisi uygulamacıların sağlığı, binaların sürdürülebilirliği ve projelerinizde yaşayacak hayatların kalitesinin arttırılması için çevreci bir alternatif olarak geliştirilmiştir.

Hibrit teknolojisi, poliüretan ve silikon teknolojilerinin üstün özelliklerini birleştiren üst segment dolgu ve yapıştırıcı çözümüdür. Havanın nemi ile kürlenir, donma karşıtıdır.  Primersiz her alana uygulanabilir, kolay şekil alır ve kolay uygulanır.

Boyanabilir özelliği sayesinde projelerinizde tasarım anlamında da özgürlük sağlar. Mükemmel UV dayanımı, hava ve su geçirmez özellileri ile projelerinizde aradığınız uzun süreli çözümü sunar.

Sürdürülebilir çevre dostu çözümü sunan hibrit ürünleri izosiyanat, silikon & solvent içermez. Kokusuzdur.

illbruck Hibrit Teknolojisi Çözümleri

illbruck portföyünde projelerinize çözüm sağlayacak farklı hibrit çözümleri sunmaktadır. Detaylar için illbruck.com internet sitemizden ürünlerimizi inceleyebilir ve bize ulaşabilirsiniz.

  • SP525 Cephe ve Pencere Sızdırmazlık Hibrit Derz Dolgu ve Yapıştırıcısı
  • SP350 High Tack Yapıştırıcı
  • SP050 Genel Amaçlı Yapıştırıcı
  • SP025 Yangın Dayanımlı Membran Yapıştırıcı
  • SP925 Likit Membran Yapıştırıcı

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER