Pazartesi, Ekim 2, 2023
E-Dergi Oku
Ana SayfaSektörelPark Joven’de Wilo İmzası

Park Joven’de Wilo İmzası

Üstün teknolojisi ile dünyada 150, Türkiye’de ise 30 yıldır faaliyet gösteren pompa sistemlerinin öncü markası Wilo, entegre çözümleriyle Türkiye’nin en prestijli projelerine değer katmaya devam ediyor. Ankara’da inşa edilen Park Joven projesinin ısıtma-soğutma hatlarından, yangınla mücadele sistemlerine, su temininden, basınçlandırma sistemlerine kadar tüm uygulama alanlarında Wilo pompa sistemleri tercih edildi.  Projenin ilk aşamasından itibaren doğru ürün yerleşimi ve teknik destek ile en verimli çalışmanın gerçekleştirildiği Park Joven’de Wilo, satış sonra hizmetleri ile de tercih sebebi oldu.

Türkiye’nin önde gelen dev projelerinde çözüm ortağı olmayı sürdüren Wilo’nun son iş ortağı, yatırımcılığını Genç Marina Yapı’nın yaptığı ve mimarlığını da AS Mimarlık’ın üstlendiği Park Joven projesi oldu. ısıtma soğutma hatlarından, yangın pompalarına, su temininden basınçlandırma sistemlerine kadar tüm uygulama alanlarında Wilo Pompa Sistemleri tercih edildi.

Toplam inşaat alanı 170 bin metrekare olan Park Joven projesinin su temini ve basınçlandırma sistemleri için yüksek basınç dayanımına sahip Wilo-Helix V pompalarından oluşan hidrofor setleri, ısıtma-soğutma hatlarında frekans konvertörlü Wilo-VeroLine IPL serileri ve Wilo-Yonos MAXO serileri, yangınla mücadele sistemlerinde ise ayrılabilir gövdeli ASP pompalarından oluşan yangın setleri kullanıldı. Ankara’nın gözde semtlerinden biri olan Bilkent’te yer alan, çok katlı 6 konut bloğu ve yüzme havuzlu sosyal tesis yapı ögelerini araziyle bütünleştiren 37 bin m² peyzaj alanı bulunan projede her pompa, maksimum enerji tasarrufu sağlayacak şekilde müşterinin ihtiyaçlarına yönelik olarak seçildi.

Türkiye’deki güçlü servis ağıyla fark yaratan Wilo, bu projede de olası arızalara 24 saat içerisinde ilk müdahaleyi gerçekleştirebilme özelliğiyle tercih sebebi oluyor. Hizmet verdiği tüm alanlarda müşterilerine sonsuz güven veren ve projelere değer katan Wilo gerek mimari yapısı gerek çevreci ekipmanlarıyla bulunduğu ortama yeni bir soluk getiren Park Joven projesine değer katıyor.

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER