Pazartesi, Aralık 4, 2023
E-Dergi Oku
Ana SayfaSektörelÖzge Yapı’dan bir yenilik daha ‘Paket Ev’

Özge Yapı’dan bir yenilik daha ‘Paket Ev’

Türkiye’de son yıllarda prefabrik yapılara ve konteynerlere olan ilgi, bu konudaki bilinç ve farkındalık gittikçe artıyor. Çok katlı dikey ve betonarme ağır yapılardan ziyade yatay ve müstakil yapılar insanların kendini güvende hissetmesine yardımcı oluyor.

Özellikle konteyner birleşimlerinden oluşan paket evler hem her yerde kolayca kurulabilmesi hem de istenildiğinde kolaylıkla sökülüp taşınabilmesinden dolayı alternatif bir çözüm oluyor. Ön üretimi fabrikada hazırlanan birleşimli konteynerlerin istenilen yerde 1 gün içerisinde ve anahtar teslim olarak kolaylıkla montajı yapılabiliyor. 6*8=48 m² gibi küçük ebatlı bir alanda bile 2 oda, 1 salon, banyo-wc ve mutfaktan oluşan fonksiyonel alanlar oluşturulabiliyor. Yer kaplaması, seramik fayans kaplama işlemleri, elektrik ve sıhhi tesisatları dâhil, boyası yapılmış hazır eviniz arsanıza tam da istediğiniz gibi yerleşiyor.

Özellikle imar planlamalarının yapılmadığı araziler için alternatif bir yaşam alanı sunan paket ev; estetik, fonksiyonel, doğa dostu, hafif ve güvenli yeni yaşam alanlarınızı oluşturuyor ve size sadece evinizin keyfini çıkartmak kalıyor.

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER