Pazartesi, Ekim 2, 2023
E-Dergi Oku
Ana SayfaSektörelODE Yalıtım’dan “Kulübesiz Pati Kalmasın” Projesine Destek

ODE Yalıtım’dan “Kulübesiz Pati Kalmasın” Projesine Destek

Sokak Hayvanları Su Yalıtımlı Kulübelerde Barınacak

ODE Yalıtım, sokak hayvanlarının yaşam alanlarını iyileştirmek üzere harekete geçti. Zümrüd-ü Anka Gönüllüleri’nin sokak hayvanları için hayata geçirdiği “Kulübesiz Pati Kalmasın” projesine destek olan şirket, bu kapsamda üretilen tüm kulübeler için membran tedarik ederek, kulübelerin zorlu mevsim koşullarına uygun ve korunaklı hale gelmesini sağlayacak. Proje kapsamında yapılan ilk kulübeler Bitlis’in Ahlat ilçesine ulaştırıldı.

Ürettiği membranlar ile Türkiye genelinde ve 75’in üzerinde ülkede binalara sağlıklı su yalıtımı uygulanmasını sağlayan ODE Yalıtım, bu kez sokak hayvanlarının daha korunaklı barınma alanlarına sahip olması için harekete geçti. Zümrüd-ü Anka Gönüllüleri’nin sokak hayvanları için geliştirdiği “Kulübesiz Pati Kalmasın” projesine destek olan ODE Yalıtım, bu kapsamda üretilecek tüm kulübelerin membran ihtiyacını karşılayacak.

Proje kapsamında yapılan ilk kulübeler, iklim koşullarının sert olduğu Bitlis’in Ahlat ilçesine gönderildi. Sokak köpeklerinin rahatça barınabileceği kulübeler, su yalıtımı sayesinde yağmur ve kara karşı korunaklı olacak.

ODE Yalıtım Pazarlama Direktörü Ozan Turan

Ozan Turan: “Sokak hayvanlarının yaşamını iyileştirmeye katkı sunmayı hedefliyoruz”

Sokak hayvanlarının zor koşullarda yaşadığına dikkat çeken ODE Yalıtım Pazarlama Direktörü Ozan Turan, “ODE Yalıtım olarak yaşamı iyileştirmenin en önemli unsurunun çevreyi ve doğal ortamı korumak olduğuna inanıyoruz. Bu bakış açısıyla dünyanın dört bir yanında, birbirinden prestijli projelerde kullanılan membranlarımız ile bu kez sokak hayvanlarının yaşamlarını iyileştirmeyi hedefliyoruz. Bu anlamlı projeyi hayata geçiren Zümrüd-ü Anka Gönüllüleri’ne de teşekkür ediyoruz” dedi.

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER