Pazar, Ekim 1, 2023
E-Dergi Oku
Ana SayfaSektörelMutlusan Yıl Sonu Değerlendirme Toplantısını Gerçekleştirdi

Mutlusan Yıl Sonu Değerlendirme Toplantısını Gerçekleştirdi

 Mutlusan’ın artık gelenek haline gelen yıl sonu değerlendirme toplantısı bu sene 3-5 Mart  tarihleri arasında gerçekleştirildi. Mutlusan satış ekibinin daha çok pekişmesini sağlamak, bütün bir yılı değerlendirmek ve eğitim vermek amacıyla yapılan toplantı, katılımcılar tarafından oldukça beğenildi.

 Mutlusan Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kaçmaz ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hıdır Kaçmaz’ın katılımlarıyla her sene gerçekleşen yıl sonu değerlendirme toplantısı bu sene de yapıldı. Yapılan toplantının hazırlığı için oldukça titiz ve planlı çalışıldı.

 Toplantının ilk günü çalışanlar evlerinden araçlar ile alınıp Şile’de 2 gün kamp yapılacak alana yerleştirildiler. Ardından ekip halinde kahvaltı yapıldı ve sunumların yapılacağı salona geçildi. Toplantının başlangıcında Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hıdır Kaçmaz toplantının açılış konuşmasını yaptı. Konuşmanın ardından sunumlar ve eğitimler başladı. Alanında uzman yöneticilere sahip firma, bu ayrıcalığını ekiplerini eğitmek ve performans değerlendirmelerini en doğru şekilde yapmak için toplantılarda da kullandı.

 Sunumlarda belli zaman aralıkları belirlenerek molalar verildi. Bu aralarla katılımcıların yeni yapılacak eğitimlere odaklanmaları ve dinlenmeleri sağlanmaya çalışıldı. Her sunumun, sonunda sunum yapan yönetici tarafından katılımcılardan soru alınarak, verilen eğitimin ve yapılan değerlendirmelerin anlaşılabilir olması sağlandı. Saat 10:00’da başlayan toplantı 17:00’da son buldu. Yapılan toplantı sonrası katılımcılar oteldeki etkinliklere katılarak keyifli vakit geçirdiler.

 Toplantının ikinci günü, kahvaltı sonrası katılımcılar için yeni bir düzenleme yapıldı. Salonlara geçerlerken bölge temsilcileri ve zincir market ekibi olarak iki gruba ayrıldılar. Bu şekilde verilen eğitimler gruplar için daha detaylı ve alanlarına uygun olması sağlandı. Toplantılarda ilk günkü disiplin korunarak eğitim ve sunumlar devam etti. Ekipler kendi içlerinde değerlendirmeler yaparak  daha başarılı olabilecekleri bir yol çizmeye çalıştılar. Toplantı sonrası Mutlusan Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kaçmaz ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hıdır Kaçmaz konuşma yaptılar. Sayın Mustafa Kaçmaz konuşmasında; Mutlusan’ın hikayesine, Mutlusan ailesine olan güvenine ve gelecek kuşakların firma için önemine değindi. Sayın Hıdır Kaçmaz toplantının önemi, amacı ve ekibi motive edecek bir konuşma yaptı. Konuşmaların ardından toplu fotoğraf çekildi.

 Toplantı sonrası ekip servislerle otelden alınıp geçirdikleri başarılı dönemi kutlamak için dışarıda yemek yemeye götürüldü. 2 günlük kampta kendine yeni hedefler koyan Mutlusan ailesi, yerli üretici olarak daha fazla istihdam sağlayıp daha fazla insanı mutlu etmek istiyor.

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER