Cumartesi, Eylül 23, 2023
E-Dergi Oku
Ana SayfaSektörelMasdaf, TÜYAK Seminerleri’nde Paydaşlarıyla Buluşmaya Devam Ediyor

Masdaf, TÜYAK Seminerleri’nde Paydaşlarıyla Buluşmaya Devam Ediyor

Türkiye Yangından Korunma ve Eğitim Vakfı ve Derneği (TÜYAK) tarafından düzenlenen “yüz yüze eğitim seminerleri”nin gümüş sponsoru olan Masdaf, sektörün gelişimine katkı sağlayan etkinlikleri desteklemeye devam ediyor.

19 Kasım ve 10 Aralık’ta Kozyatağı Hilton Otel’de gerçekleştirilecek seminerler kapsamında açılacak sergiye, standlı katılım sağlayacak olan Masdaf, katılımcılara; yangın pompası ürün grubunu ve hizmetlerini anlatacak.

 

Yangın sektörünün gelişimine katkı sağlamak amacıyla, Türkiye Yangından Korunma ve Eğitim Vakfı ve Derneği (TÜYAK) tarafından düzenlenen “yüz yüze eğitim seminerleri” tüm hızıyla devam ediyor.

Pompa sektörünün öncü markası Masdaf’ın da sponsorları arasında yer aldığı TÜYAK seminerlerinde; 19 Kasım’da “Yangın Tesisatında Yivli Bağlantı ve Boru Askı Elemanları”, 10 Aralık’ta ise “Yüksek Depolarda Söndürme Sistemleri” konusu ele alınacak. Sektör temsilcilerini bir araya getirecek olan semineler, Kozyatağı Hilton Otel’de gerçekleştirilecek.

Seminer kapsamında açılacak sergiye standlı katılım sağlayacak olan Masdaf, etkinlik süresince katılımcılarla; yangın pompası ürün grubu ve hizmetleri hakkında bilgiler paylaşacak.

Yangınla mücadelede etkili sistem çözümleri sunuyor

Yangın pompası ürün grubuyla dabinalarda ve endüstri tesislerindeki sulu yangın söndürme sistemlerinin basınçlandırılmasını sağlayan Masdaf, yangın esnasında hem yapıların güvenliğini hem de binada yaşayan insanların güvenli bir şekilde olay yerinden tahliye edilmesini sağlıyor. Yangın pompası ürün gruplarını, ulusal ve uluslar arası standartlara uygun olarak geliştiren Masdaf; Türk Yangın Yönetmeliğine ve NFPA 20’ye uygun ürünler üretiyor. Dünyanın en yüksek kalite standardı olan FM (Factory Mutual) tarafından da onaylı olan Masdaf yangın pompası ürünleri, uluslararası bağımsız bir mühendislik ve güvenlik şirketi olan UL (Underwriters Laboratories) tarafından da sertifikalandırılıyor.

Can güvenliğini odağında alan Masdaf, yangına karşı etkin koruma sağlayan pompa çözümleri ile güvenli yarınlar inşa etmeyi hedefliyor.

TÜYAK Seminer Programı

19 Kasım Cumartesi

10.00: Kayıt

10.30 : Yivli Bağlantı Elemanları

11.15 : Kahve Arası / Coffee Break

11.30 : Yangın Tesisatında Boru Askı Elemanları

12.15 : Soru – Cevap

12.45 : Kapanış

Oturum Başkanı: Serhat Göke

10 Aralık Cumartesi

10.00: Kayıt

10:30 : Yüksek Depolarda Söndürme Sistemleri

Oturum Başkanı: Dr. Kazım Beceren

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER