Pazar, Ekim 1, 2023
E-Dergi Oku
Ana SayfaSektörelLaminat Sektöründe Türkiye’de Bir İlk

Laminat Sektöründe Türkiye’de Bir İlk

ASD Laminat, gerçekçi ürün deneyimi oluşturulması amacıyla Laminat sektöründe Türkiye’de bir ilk olan 3D Kartela uygulamasını hayata geçirdi.

Türkiye’nin önde gelen laminat markası ASD Laminat’ın hayata geçirdiği 3D Kartela Uygulaması, tüm mimar, tasarımcı, bayi ve son kullanıcıların; ürün, dekor, desen ve renk seçimini kolaylaştırıyor.

Karar vericiler ve uygulayıcılar, 500’den fazla dekoru, seçilen yüzeyler ile birlikte yansıma ve parlaklık özelliklerini gerçeğe en yakın şekilde görüntüleyebiliyorlar. Böylece ürünün fiziksel numunesine ihtiyaç duymadan yüzey ve renk uyumunu gerçekçi bir şekilde sanal ortamda deneyimleme fırsatı buluyorlar.

65’den fazla ülkede iş ortaklıkları bulunan ASD Laminat, inovatif, yaratıcı ve global bakış açısıyla sınırları kaldırarak, ürünlerinin her an her yerde ulaşılabilir olması amacıyla hayata geçirdiği 3D Kartela uygulaması ile, müşterilerine kolaylık sağlıyor. Aynı zamanda” Sürdürülebilirlik” kavramını kurum kültürünün en önemli parçası haline getiren marka, bu uygulama ile basılı materyal çalışmalarını da azaltarak çevre dostu marka olduğunu bir kez daha kanıtlıyor.

Sektörde ilk ve tek olan, ürünleri üç boyutlu inceleme imkanı sunan uygulama ile yirmiden fazla yüzey, beş yüzden fazla dekor ile gerçek yansıma ve ışık altında deneyimlenebiliyor. Bu sayede müşterilerin karar verme sürecini hızlandırılıyor.

www.3dkartela.asdlaminat.com adresi ya da firmanın web asdresi www.asdlaminat.com üzerinden erişilen, ve tüm iOS ve Android cihazlarla uyumlu olan uygulamada markaya ait interior, exterior ve  kompakt ürünler; dekor (renk), yüzey, ölçü ve kalınlık özellikleri filtrelenerek incelenebiliyor.

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER