Perşembe, Aralık 7, 2023
E-Dergi Oku
Ana SayfaSektörelKSB Dünya Başkanı – CEO – Dr. Stephan Timmerman; KSB’nin Ankara’daki üretim...

KSB Dünya Başkanı – CEO – Dr. Stephan Timmerman; KSB’nin Ankara’daki üretim tesislerini bütün Dünyaya tanıttı

İleri teknoloji Robotik üretim hatlarında üretilen entegre motor ve elektronikli pompaların ve ileri üretim teknolojilerinin tanıtıldığı videoda; Cobotlar, sensörler, data toplama gibi Endüstri 4.0 uygulamalarının pek çoğunun kullanıldığı modern üretim hatları ile, Ankara’da üretilip bütün dünyaya ihracatı yapılan yeni nesil ürünlerden bahsedildi.

Ankara’da bulunan teknolojili ürün ve üretim sistemlerine yatırımlar devam etmekte ve bütün çalışanlar ileri teknolojinin bütün imkanlarını kullanarak araştırma, geliştirme ve büyüme faaliyetlerine son sürat devam etmektedirler.

Fabrikamız Türkiye’nin 301. Ar-Ge merkezidir, Ar-Ge harcamalarında 2019 yılında Türkiye 283.sü olmuş, Inovalig (İnovasyon değerlendirmesinde) sıralamasında Türkiye 81.si olmuştur. Ekonomi Bakanlığı 5. Bölge teşviği kapsamındadır. Ayrıca Türkiye’de sıfırdan yapılan Endüstri 4.0’a uygun fabrika yatırımlarıyla sektörün dünyaya açılan merkezi konumuna getirilmiştir.  Ülkemiz için yerli ve milli son teknoloji ürünler ve hizmetler üretmekte ve ülkemize ciddi katma değer ve istihdam sağlamakta ve ileri teknoloji ürünlerini başta Almanya olmak üzere özellikle gelişmiş ülkelere artırarak ihraç etmektedir.

KSB Türkiye 1964’ten beri kaliteli, uzun ömürlü ve az enerji tüketen pompa ve vanaları ile endüstriyel tesislerden şehir su şebekelerine, binalardan arıtma tesislerine ve enerji santrallerine kadar birçok endüstriyel alanda uzun yıllardır hizmet vermektedir.

Bilim, Teknoloji, Ar-Ge ve İnnovasyon dörtlüsünü kendimize rehber edinerek yolumuza devam ediyor, ülkemize de en yüksek seviyede katma değer yaratmaya çalışıyoruz.

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER