Pazartesi, Aralık 4, 2023
E-Dergi Oku
Ana SayfaSektörelKnauf’tan beş yeni showroom

Knauf’tan beş yeni showroom

Knauf, sistem kesitlerinde sunulan performans çözümlerinin incelenebildiği showroomları ile sektörde ayrıcalıklı bir deneyim sunmaya devam ediyor.  

Alçı bazlı yapı malzemelerinde dünya lideri Knauf, sunduğu geniş performans çözümlerini sektör profesyonelleri ile buluşturmak için tasarladığı showroom sayısını artırmaya devam ediyor. İstanbul ,Trabzon, Kastamonu, Ankara ve Alanya’daki bayilerinden sonra Ankara Ahiboz fabrikasında da showroom kurulumunu tamamlayan Knauf, yeni yüzü olarak tanımladığı, çek-bak- uygula konsepti ile sistem kesitlerinde yer alan performans çözümlerinin incelenebildiği showroomlarıyla 2022 yılında daha çok noktada olmayı hedefliyor.

Knauf, Türkiye’nin dört bir yanındaki showroom kurulumlarına devam ediyor. Sektörde bir ilki gerçekleştiren şirket, yeni yüzü olarak tanımladığı showroomlarıyla yenilikçi bir yaklaşım ile performans çözümlerini sektör profesyonellerinin, mimarların, uygulamacıların ve potansiyel iş ortaklarının deneyimleyebilmesine olanak sağlıyor.

Showroomlar, sistem kesitleri ile performans çözümlerini incelemeye olanak tanıyor

Showroomlarda; Çek-Bak-Uygula konseptini de geliştiren Knauf, kullanıcıların, showroom içindeki bölemelerde ihtiyaç duydukları duvar ve tavan performans çözümleri için sistem kesitlerine ulaşabilmelerine olanak tanıyor. Showroom içerisinde 5 farklı asma tavan, 10 bölme duvar sistemi ile 6 farklı zemin uygulaması yer alıyor. Kesitlerde sunulan performanslar arasında; yangın dayanımı, mekansal akustik, ses yalıtımı, nem dayanımı, darbe dayanımı, su dayanımı yer alıyor.

Knauf Türkiye Genel Müdürü Ali Türker

“2022’de showroomlarımız ile daha çok noktada olacağız.”

Knauf Türkiye Genel Müdürü Ali Türker “Showroomlarımızda yer alan duvar, tavan, zemin sistem kesitlerimiz ile  pek çok performans çözümümüzü yerinde inceleme imkanı sunuyoruz. Her geçen gün genişlettiğimiz showroom ağımızla sektör profesyonellerinin çözümlerimize ulaşabilecekleri alternatif kanallar oluşturuyoruz. Amacımız geniş bayi ağımızda yer alan showroomlarımız ile çözümlerimizi yenilikçi bir yaklaşımla sektöre anlatmaya devam etmek. Yeni showroomlarımızın öncekiler gibi hem bayilerimizden hem de sektör profesyonllerinden olumlu dönüşler alacağına eminiz.”   

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER