Pazartesi, Mart 4, 2024
E-Dergi Oku
Ana SayfaSektörelKalekim, Tecnica 542 ile zeminlere parlaklık ve aşınmaya karşı direnç kazandırıyor

Kalekim, Tecnica 542 ile zeminlere parlaklık ve aşınmaya karşı direnç kazandırıyor


Yapı kimyasalları sektörünün öncü markası Kalekim, hayatı kolaylaştıran yenilikçi ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Zemin sistemi çözümleri alanındaki güçlü tecrübesini ‘Tecnica Zemin Çözümleri’ ile ortaya koyan Kalekim, ürün grubuna bu kez Tecnica 542’yi ekledi. Son kat kaplama malzemesi olan Tecnica 542, zemine parlak doğal bir görünüm kazandırmasının yanında, aşınmaya karşı da direnç sağlıyor.


Yapı kimyasalları sektöründe uzun ömürlü ve güvenilir çözümler ile farkını ortaya koyan Kalekim, ‘Tecnica Zemin Çözümleri’ ailesine bir ürün daha ekledi. Kalekim’in, zemin sistemi çözümlerindeki köklü tecrübesinin ve Ar-Ge gücünün bir sonucu olan Tecnica 542, sahip olduğu özellikler ile zeminlere güç ve parlaklık katıyor.

Son kat kaplama malzemesi olarak kullanılabiliyor

Tüketici ve profesyonellere büyük kolaylık sağlayan Tecnica 542, çift komponentli, su bazlı, alifatik, poliüretan esaslı yapısıyla, iç cephe duvar ve tüm zemin kaplama sistemlerinde son kat kaplama malzemesi olarak kullanılabiliyor. Ürün, ayrıca çimento esaslı ve renkli dekoratif zemin kaplamalarda ve Artcrete uygulaması yapılmış ve kürünü tamamlamış zeminlerde de kolayca uygulanabiliyor.

İnsan sağlığı ve çevreye zarar vermiyor, kolay uygulanıp, kolay temizleniyor Kalekim’in insan ve çevreyi temel alan bir anlayışla geliştirdiği Tecnica 542, su bazlı, solvent içermeyen kokusuz yapısıyla insan ve çevre sağlığına da zarar vermiyor. Şeffaf yapısı sayesinde uygulandığı zeminin rengini değiştirmeyen ürün, zemine doğal parlak bir görünüm kazandırıyor. Yüksek aşınma direncinin yanında evsel temizlik kimyasallarına, leke ve kirlenmeye karşı da dirençli olan Tecnica 542 hem kolay uygulanıyor hem de kolay temizleniyor.

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER