Çarşamba, Aralık 6, 2023
E-Dergi Oku
Ana SayfaSektörelJotun’un Pastel Tonlarıyla Hayal Gücünüzü Özgür Bırakın

Jotun’un Pastel Tonlarıyla Hayal Gücünüzü Özgür Bırakın

Renkler, fikirlere ve tasarıma hayat vererek boş mekanları anlamlandırır. Evimiz için seçtiğimiz renkler kim olduğumuz ve dünya görüşümüz hakkında ipucu verir. Jotun’un pastel tonlarıyla, yeni fikirlerin yeşerdiği ilham ve mutluluk veren mekanlar yaratmak mümkün. Hayal Gücünüzü Besleyen Pastel Tonlar paletindeki renkler, tasarım ve sanat tarihine meraklılar için dekoratif objelerin ve sanat eserlerinin tamamlayıcısı olarak Jotun tarafından tasarlandı. Koleksiyondaki pastel renkler, İskandinavya’nın “mid-century” tasarımlarını çağrıştırıyor. Bu tonlara evinizde yer vererek, geçmişin izini mekanlarınıza taşıyabilirsiniz.

İkonik ve nostaljik, pastel mint yeşili tonu 6378 Iconic ile aynı rengin bir ton koyusu 6379 Cityspace bir arada uyumlu bir geçiş sağlıyor. Bu geçişi yumuşak ve tazeleyici altın yeşil tonu 8118 Crisp ile tamamlayarak farklı renkler ile uyum yakalayabilirsiniz.

Yumuşak pastel tonları, evimizin tasarımına mutluluk verici bir fon oluşturur. Bu renkler rafine ve çarpıcı olmakla birlikte, mekanınızda baskın olmak yerine uyum sağlar. Kadife sarı tonu 10246 Velvet ile cesur ve zamansız bir görünüm elde edebilirsiniz. Daha sakin bir tercih için zarif grimsi sarı tonu 12126 Silhouette’i inceleyebilirsiniz. Koleksiyondaki renklerle uyumlu beyaz tonu ise zarif ve modern 12123 Contemporary White.

Hayal gücünüzü besleyen pastel tonlar ile kontrast yaratacak renkleri bir arada tercih ederek, evinizin tüm enerjisini değiştirebilirsiniz. Rustik ve kızıl kahvenin ustalıklı karışımı 20162 Mellow ve ağırbaşlı ve derin yumuşak kahverengi 12119 Vintage Brown, koleksiyondaki renkler arasında kontrast yakalamanızı sağlayacak olan vurgu tonları olarak öne çıkıyor.

Farklı tonlar ve uyumlu renkler arasında seçim yapmak bazen zor olabiliyor. Seçtiğiniz renkleri evlerinizdeki ışık altında, eşyalar ve aksesuarlarınız ile uyumunu görmek Jotun’un renk çipleri ile çok kolaylaşıyor. Renk seçiminizi kolaylaştırması için yenilenen jotun.com.tr’yi ziyaret ederek beğendiğiniz renkleri seçebilir, seçtiğiniz renklerin evinizde nasıl duracağını incelemek için Jotun mağazalarından A6 boyutundaki renk çiplerinden temin edebilirsiniz.

Hayalinizdeki duvarlara kavuşmak artık Jotun’un eve teslimat servisi ile çok kolay. Eve teslimat sağlayan Jotun mağazaları sayesinde seçtiğiniz renkler temassız ödeme ile kapınızda yapabilirsiniz. Eve teslimat yapan Jotun mağazaları hakkında 0 850 480 9 586 (JTN) numaralı Jotun Müşteri Destek Hattı üzerinden daha fazla bilgi alabilirsiniz.

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER