Pazartesi, Ekim 2, 2023
E-Dergi Oku
Ana SayfaSektörelİstanbul Teknik tüm Türkiye’de İnşaat Sektörü Profesyonellerine ulaşabileceğiniz yepyeni bir satış kanalı...

İstanbul Teknik tüm Türkiye’de İnşaat Sektörü Profesyonellerine ulaşabileceğiniz yepyeni bir satış kanalı sunuyor

İstanbul Teknik size, tüm Türkiye’de İnşaat Sektörü Profesyonellerine ulaşabileceğiniz yepyeni bir satış kanalı sunuyor.

Ürünlerinizi binbirteknik.com satacak, desteğini uzman müşteri hizmetleri departmanımız üstlenecek aynı zamanda binbirteknik.com’da toptan satış yapacak, ama tahsilat sorunu yaşamayacaksınız. Sevkiyat sizin için sorun olmayacak. Anlaşmalı dağıtım servisimiz bu yükü de sırtınızdan alacak. Tüm Türkiye’deki inşaat sektörü profesyonelleri ile gerçek bir iletişim kanalınız olacak.

Binbirteknik.com, İstanbul Teknik İnşaat A.Ş. tarafından, inşaat sektörü profesyonellerinin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda geliştirilmiş, Türkiye’nin en büyük yapı marketi e-Ticaret platformudur.

İstanbul teknik 25 yıllık tecrübesini e- ticaret alanında Binbirteknik.com ile güçlendirmiştir.

Binbirteknik.com, başka e-Ticaret platformlarında bulamayacağınız, sadece inşaat sektörü profesyonellerini hedefleyen ve onlara hizmet veren birçok yenilik sunmaktadır.

Binbirteknik.com’da sektörün önde gelen markalarını bir arada bulabilir, farklı yerlerden siparişler oluşturmaktan kurtulursunuz. Artan siparişler oranında düşen fiyatlar, her alışverişinizden BluePara kazanma fırsatı, profesyoneller için geliştirilmiş ödeme alternatifleri, maliyetleri en aza düşüren nakliye çözümleri, seçtiğiniz ürünün benzerlerini aynı anda karşılaştırma fırsatı bunlardan bazıları.

İstanbul Teknik İnşaat A.Ş. 1998 yılında kurulmuş, %100 Türk sermayeli, geliştirdiği ürün, çözüm ve uygulamalarla birçok İLK ve EN İYİ’ye imza atmış üretim ve mühendislik çözümleri firmasıdır.

Sektörün ihtiyaçlarına analiz ederek 2018 yıllında e-ticaret konularında girişimlere başlanmıştır. İlk istanbultenik.blue sitesini kurmuş ve İnşaat sektöründe pazaryeri olarak hizmet veren önemli bir marka olmuştur.

İstanbul teknik, inşaat sektöründe faaliyetlerine de hız kesmeden devam eden, geniş ürün yelpazesi ve yüksek kalite anlayışıyla sürekli yenilikler yaparak istihdam ve üretime her geçen gün yeni bir ürün ekleyerek yoluna devam etmektedir.

Türkiye’nin ekonomisine ve ihracatına ciddi katkıda bulunan ve üretiminin tamamını bolu organize sanayi bölgesinde fabrikasında gerçekleştiren İstanbul Teknik, tüm ürün gruplarında, Ar-Ge Merkez ve kendi bünyesinde çalışan mühendisler ile yürütmektedir.

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER