Pazartesi, Mart 4, 2024
E-Dergi Oku
Ana SayfaSektörelIQ CAMODA, YILIN LİDER CAM BALKON SİSTEMLERİ MARKASI SEÇİLDİ

IQ CAMODA, YILIN LİDER CAM BALKON SİSTEMLERİ MARKASI SEÇİLDİ

 Deceuninck kalitesi ve güvencesiyle öne çıkan IQ Camoda, Ratel Medya ve Luna Medya tarafından düzenlenen 2022 Başarı ve Kariyer Ödül Töreni’nde ‘’Yılın Lider Cam Balkon Sistemleri’’ markası seçildi.

 Deceuninck Grubu’nun uluslararası gücünü arkasına alan, Türkiye’de ilk kurumsal cam balkon markası olan IQ CAMODA, kurulduğu günden bugüne kadar tasarladığı yaşama değer katan fonksiyonel ve inovatif sistemleriyle, Türkiye’de cam balkon sistemleri sektörüne öncülük etmektedir. Müşteri memnuniyetindeki liderliği, fiyat performansı, ömür bileşimindeki rakipsizliği ve kalitesiyle sektörüne yön veren IQ Camoda,  Ratel Medya ve Luna Medya tarafından düzenlenen 2022 Başarı ve Kariyer Ödül Töreni’nde ‘’Yılın Lider Cam Balkon Sistemleri’’ markası seçildi.

 IQ Alüminyum Marka Satış Direktörü Müfit Atlas, alınan bu ödül ile ilgili; “IQ Alüminyum Sistemleri / IQ Camoda olarak, sektörümüzü geliştirmek, yenilikler katmak ve müşteri beklentilerini en üst seviyede karşılamak için tüm gücümüzle çalışıyor ve öncelikle, kendimiz ile yarışıyoruz. Aldığımız bu ödül, bizleri çok sevindirdi ve gururlandırdı. IQ Camoda olarak, önümüdeki yıllarda da kendimizi sürekli yenileyip, bayilerimiz ve tüm ekip arkadaşlarımız ile çok çalışarak gücümüze güç katmaya devam edeceğiz.’’ dedi.

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER