Cumartesi, Aralık 9, 2023
E-Dergi Oku
Ana SayfaSektörelİnsan iş gücünü asiste eden akıllı robotlar bu zirvede

İnsan iş gücünü asiste eden akıllı robotlar bu zirvede

Mitsubishi Electric, Robot Yatırımları Zirvesi’nde tanıtacağı üretime esneklik ve verimlilik kazandıran akıllı çözümleriyle sanayide robot dönüşümüne öncülük ediyor

Geleceğin öncü teknolojilerini bugünden inşa eden Mitsubishi Electric, sadece robotik çözümlere odaklanan Türkiye’nin en prestijli organizasyonlarından Robot Yatırımları Zirvesi’ndeki yerini almaya hazırlanıyor. Mitsubishi Electric, 5-7 Ekim tarihleri arasında Viaport Marina Expo Center İstanbul Tuzla’da gerçekleşecek organizasyonda yeni nesil MELFA ASSISTA kolaboratif robot teknolojisini sektör profesyonelleriyle buluşturacak. 

Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşlarına otomasyon çözümleriyle hızlı entegrasyon, üretkenlik, esneklik ve verimlilik konusunda katma değer sağlayan Mitsubishi Electric, sektörün değer zincirini oluşturan tüm paydaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. 5-7 Ekim tarihleri arasında ViaportMarina Expo Center İstanbul Tuzla’da gerçekleşecek Robot Yatırımları Zirvesi’nde yerini alacak olan Mitsubishi Electric, ziyaretçilerini E2 numaralı standında ağırlayacak. Mitsubishi Electric Fabrika Otomasyon Sistemleri Ürün Yönetimi ve Pazarlama Birim Müdürü Tolga Bizel ise zirvenin ilk günü saat 13.20’de “Fabrikaların Dijital Dönüşümü ve İleri Robot Teknolojileri’’ konusunda bir sunum gerçekleştirecek. 

Mitsubishi Electric Fabrika Otomasyon Sistemleri’nin standında tanıtmaya hazırlandığı MELFA ASSISTA serisi kolaboratif robotlar diğer bir deyişle cobotlar, akıllı üretim anlayışında ve otomasyonun geleceğinde çığır açan özellikleriyle zirvenin en dikkat çeken teknolojileri arasında yer almaya hazırlanıyor. Pek çok farklı sektörde kullanılarak üretimde esneklik, sezgisellik, hız ve verimlilik sağlayan bu cobotlar; operatörlerle güvenli bir şekilde çalışıyor, operatör yokken de endüstriyel robot kadar hassas çalışabiliyor. Robotik üretim sistemlerinin toplam sahip olma maliyetini azaltan ve en önemlisi de insan iş gücünü asiste eden bu akıllı sistemler, üretime hibrit bir perspektif kazandırıyor. 

Zirveye ücretsiz olarak katılmak ve Mitsubishi Electric standını ziyaret etmek için www.robotyatirimlari.com web sitesi üzerinden kayıt yaptırmak yeterli. Yine aynı site üzerinden online ziyaretçi kayıt formunu doldurarak zirveyi online olarak takip etmek de mümkün.

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER