Pazartesi, Mart 4, 2024
E-Dergi Oku
Ana SayfaSektörelHİDROSEL Teknik Hırdavat Yapı Market Genel Müdürü Fuat Bakır: “Hidrosel olarak değişen...

HİDROSEL Teknik Hırdavat Yapı Market Genel Müdürü Fuat Bakır: “Hidrosel olarak değişen talepler için sürekli yeni hizmet modelleri geliştirmekteyiz”

“Değerli sektör kuruluşlarımızın tüm ihtiyaçlarını karşılayabildiği HİDROSEL ailesi olarak birlikte yürüdüğümüz 20 yılın ardından; tecrübe, disiplin, önce müşteri memnuniyeti, güvenli ve kaliteli hizmet anlayışı yıllardır sektörde büyüyerek var oluşumuzun en önemli göstergesidir.”

Firmanızın faaliyetleri hakkında kısaca bilgi verir misiniz?

2001 yılında Fuat BAKIR, YÜKSEL BAKIR, FERHAT BAKIR ve Lütfiye BAKIR AKKUŞ önderliğinde kurulan Hidrosel Endüstriyel Hidrolik, Pnömatik, Teknik Hırdavat, Nalbur, Tesisat ve Yapı Malzeme olarak 60 Bin üzerinde ürün çeşitliliğiyle tüm sektörlerde çözüm hizmeti veren kuruluşumuz 20 yıllık tecrübesiyle Merkezi İstanbul Hadımköy de 6000 m2 kapalı  showroom ile İstanbul ve Anadolu’ya, Çorlu ve Silivri  Şubeleriyle Trakya bölgesinde; kaliteli hizmet anlayışı ilke edinerek gelişen pazarı ve sektörel ihtiyaçlar çerçevesinde  çalışmalarını devam ettirmektedir.

Müşteri odaklı beklentiler çerçevesinde her şeyden önce güvenilir, kaliteli ve zamanında hizmeti piyasa şartlarında uygun koşullarda sağlayan kuruluşumuz değerli müşterilerimize çözüm ortağı olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Sektörün yurtiçi ve yurtdışı pazarında en gelişmiş dünya markalarının yetkili satış temsilciliğiyle birlikte yenilikçi yapılanması eşliğinde teknolojik ve özellikle makine componentlerin tedarikiyle kaliteli hizmet anlayışını bir kere daha gözler önüne sermektedir.

Kurumumuz sektör kısıtlaması olmaksızın müşterilerin tüm ihtiyaçlarına tek bir satın alma ile talepleri çerçevesinde gerçekleştirebileceği yerli ve uluslararası ürün kalitesiyle sunmak en temel ilke olarak benimsemiştir.  Kurumumuzun mevcutta sağlamış olduğu istikrarlı büyüme ve başarısında sektörde ki 30 yılı aşkın deneyim ve tüm şubelerimiz eşliğinde ekibimizin sorumlulukları eşliğinde donanımlı, eğitimli ve ekip çalışması büyük önem arz etmektedir.

Şirketiniz sahip olduğu kalite belgeleri ve bu noktadaki çalışmalarınızdan bahseder misiniz?

Şirketimiz sektörde ki hizmetini Uluslararası alanda almış olduğu kalite standartları ISO 9001 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ ( QUALITY MANAGEMENT SYSTEM) ISO 10002 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ YÖNETİM SİSTEMİ ( CUSTOMER SATISFACTION MANAGEMENT SYSTEM) ISO 14001 ÇEVRE YÖNETİMİ (ENVIRONMENTAL MANAGEMENT SYSTEM) ISO 45001 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ ( OCCUPATIONAL HEALTY AND SAFETY MANAGEMENT SYSTEM) ve ISO TS 16949 OTOMOTİV KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ ( AUTOMOTIVE MANAGEMENT SYSTEM) belgeleriyle de tescillemiştir.

Almış olduğumuz Uluslararası Kalite belgelerimizle birlikte Uluslararası Endüstriyel firmalarımızın A-Z tüm satın alımlarını güvenle sağlayabilen kuruluşumuz komşu ülkelerimizde de tedarik ağı oluşturmak adına ikili görüşmelerini başlatmıştır.

Teknolojik alt yapısı yanı sıra kurumsal yapılanma ağı temellerini en kapsamlı şekilde oluşturan kuruluşumuz müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına yanıt vererek kurumlarının işleyişlerini aksatmaksızın değerli zamanları yönetebilmeleri, kaliteli ve eksiksiz hizmet alabilmeleri adına donanımlandırılmıştır.

Şirket Yönetimimiz haftalık ve aylık periyotlar halinde sektörel bazlı müşterilerimizin beklentileri ve talepleri doğrultusunda yapılan istatiksel analizleri çerçevesinde değerlendirme toplantıları eşliğinde kuruluşumuza dahil edilmesi gereken ve zaman yönetimi hususundaki ihtiyaçları tespit ederek ilgili müdahalelerini en kısa sürede tüm kanallarını gerçekleştirerek sonuçlandırmaktadır.

Sektöre yön veren, yenilikçi, müşteri odaklı çalışarak, üst kalite ürün ve beklenen sürede teslimatıyla hizmet katkı sağlamayı kendine vizyon edinen kurumumuz her geçen gün artan kapasitesi ve personel alımıyla da ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır.

Şirket faaliyetlerini sürdürürken sizin için esas teşkil eden değerler nelerdir?

Kalite hizmetinden ödün vermeyen kurumumuz kurumsal yazılım ağı ile birlikte müşteri odaklı çalışma sistemi felsefesini ilke edinerek uluslararası standart anlayışını Misyon edinmiştir.

Kuruluşumuzu sektörde ayrı kılan ayırt edici değerlerimiz;

Kurum çalışanlarımızın karar almaya ya da faaliyetleri yürütme sürecinde nelerin doğru yada nelerin yanlış olarak sonuçlanabileceği belirleyen rehber rolü görebilmesidir. Çalışanlarımızın ortak değerleri olan kurumsal değerlerimiz zaman içerisinde olup gelişerek yerleşmiştir. Mevcut teknolojiye empoze edilerek herkes ve bayii kanallarımızca da uygulanması esastır.

Değer Kültürün doğru bir biçimde oluşturulması ve gelişerek korunması, kurumun mevcut ve gelecekteki toplumsal ve teknolojik gelişmelere ayak uydurması, küresel rekabetle başa çıkabilmesi, çalışanlarca benimsenmiş olması, tüketici odaklı ve kar elde eden sürdürülebilir bir yapıyı sağlayabilmesi açısından anahtar rol oynamaktadır. Bu süreçte başarılı olabilmenin yolu da doğru seçilmiş ve etkin bir biçimde gerçekleştirilen kurumsal iletişim uygulamalarından geçmektedir

Kaliteli, donanımlı çalışan hizmet ve kalitesinde kurumumuzca benimsemiş olan güvenilir, dürüst ve sorumluluk sahibi kişilerle çalışmayı ilke edinmiştir.

Çözüm ortaklarınızı hangi kriterler ışığında belirliyorsunuz?

Faaliyette olduğumuz tüm çözüm ortaklarımız ile yasalara, kurallara ve etik değerlere bağlı kalarak sağlam alt yapı tutan kurumumuz sektörde önceliğini bu farkındalığıyla sağlamaktadır.

Değişime – gelişime açık, Yenilikçi ve Yaratıcı değerleriyle sektörde ki güncel gelişmeleri ARGE ve Kendi içerisinde sektörel gruplara ayrılmış Proje Ekiplerimizle kurumumuzun ve büyümesine büyü katkı sağlamaktadır.

Müşterilerin beklendiği standartlarda ürün ve hizmeti talep edilen zaman üstün kalite ve maliyetlendirmesi ile birlikte sonuç odaklı takip edilebilir kontrol mekanizması Hizmetimizde farkındalık yaratmaktadır.

Müşteri talep ve beklentisi değişen teknolojik koşullar ve gelişen iletişim olanakları doğrultusunda günbegün farklılık göstermektedir, değişen beklentilere yanıt verebilmek de iletişimin kesintisiz sürdürülmesini gerektirmektedir. Müşteri odaklı stratejilerin belirlenmesi iletişimin kesintisiz devam etmesi ve bu şekilde beklentilerin anlaşılması süreçlerini kapsayarak mevcut sorunlar fırsata çevirerek ve gelecekte oluşacak olası sorunlara ilişkin tedbirler geliştirmekteyiz.

Sunduğumuz ürün ve hizmetlerin beklentilere yanıt verme derecesi ölçerek işletmemiz tarafından sürdürülen faaliyetlerin algılanması kolaylaştırarak ve gerçekteki performansın istenen düzeye yakın olup olmadığı belirleyerek müşterilerimizin bilgiye ulaşmada ve alternatif yaratmada oldukça büyük kolaylıklar sahip olduklarında sıklıkla değişen talep ve beklentileri değerlendirip karşılamaktadır. İşletmemizin müşteriler nezdinde tatmin sağlayan ya da tatmine engel olan nitelikleri belirlenerek memnuniyetin oluşmasını sağlayan faktörler geliştirilir ve memnuniyetsizliği meydana getiren faktörler de yok edilir veya değiştirilir. Tüm bunlar yaratılan hareket planına uygun şekilde sırasıyla hayata geçirilerek üstün müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

Değerli sektör kuruluşlarımızın tüm ihtiyaçlarını karşılayabildiği HİDROSEL ailesi olarak birlikte yürüdüğümüz 20 yılın ardından; tecrübe, disiplin, önce müşteri memnuniyeti, güvenli ve kaliteli hizmet anlayışı yıllardır sektörde büyüyerek varoluşumuzun en önemli göstergesidir.

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER