Cumartesi, Eylül 23, 2023
E-Dergi Oku
Ana SayfaSektörelGeberit, Red Dot Tasarım Ödülleri’nde iki ödülün sahibi oldu

Geberit, Red Dot Tasarım Ödülleri’nde iki ödülün sahibi oldu

Ar-Ge ve inovasyon çalışmalarını kullanıcı ihtiyaçları doğrultusunda şekillendiren İsviçreli sıhhi tesisat devi Geberit, 2023 Red Dot Tasarım Ödülleri’nde CleanLine50 duş kanalı ve Sigma70 kumanda kapağı ile iki ödüle birden layık görüldü.

Dünyanın en prestijli uluslararası ödülleri arasında yer alan Red Dot Tasarım Ödülleri’nde 2023 yılının kazananları açıklandı. İsviçreli sıhhi tesisat devi Geberit, sadece üç santimetre genişliği ve asimetrik drenaj kanalıyla CleanLine duş kanalları serisini yeni bir tasarım ile tamamlayıp duş yüzeyinin genişliğine göre ayarlanabilen CleanLine50 duş kanalı ve sofistike zarafeti yansıtan Sigma70 kumanda kapağının tasarımıyla iki ödül kazandı. CleanLine50 ayrıca Alman sıhhi ticaret fuarı ISH’nin Design Plus inovasyon ödülünün de sahibi oldu.

İnovasyon ve tasarım, Geberit ürünlerini ödüllü tasarıma dönüştürüyor

Duş alanındaki suyu gidere en iyi şekilde tahliye eden entegre bir eğime sahip olan ve kolayca çıkarılıp temizlenen tarak parçasına sahip CleanLine50 duş kanalı, Red Dot Award jürisini etkileyen özellikler arasında yer aldı. Duş kanalının kanıtlanmış teknik özellikleri ve minimalist tasarımı da jüriyi etkileyen bir diğer unsur oldu. Sadece üç santimetre genişliği ve asimetrik drenaj kanalı ile farklı görünüm çeşitliliği sağlayan CleanLine50’nin yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış olup duş alanının genişliğine göre ayarlanabilmesi de sıhhi tesisat endüstrisinin önde gelen uluslararası ticaret fuarı ISH’nin Design Plus inovasyon ödülünü almasını sağladı. Saf ve çerçevesiz tasarımıyla ön plana Sigma70 kumanda kapağı ise cam ve paslanmaz çelik gibi yüksek kaliteli malzemelerin kullanımının yanı sıra zarif tasarımıyla jürinin takdirini kazandı.

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER