Pazar, Ekim 1, 2023
E-Dergi Oku
Ana SayfaSektörelEgepen Deceuninck Yeni Ürünlerini Kayseri’de Alt Bayileri ve Profesyoneller ile Buluşturdu

Egepen Deceuninck Yeni Ürünlerini Kayseri’de Alt Bayileri ve Profesyoneller ile Buluşturdu

PVC profil sektöründe ilklerin öncüsü olan Egepen Deceuninck, yeni serilerini 1 -2  Haziran 2022 tarihlerinde Kayseri Holiday Inn Otel’de alt bayilerine ve profesyonellere tanıttı. Sektörle ilgili güncel konuların da konuşulduğu toplantıda, Legend Art ve Slimslide Sürme Sistemi ile ilgili detaylar anlatıldı.

Egepen Deceuninck, zarif tasarım ve üstün performansı ile öne çıkan yeni serisi Legend Art ve eşiksiz sürme sistemi olan Slimslide Sürme Sistemi’nin tanıtımlarına 1 – 2 Haziran 2022’de Kayseri  Holiday Inn Otel’de başladı. Kayseri ve çevre illerdeki alt bayileri ile profesyonellerin yoğun katılımı ile gerçekleşen toplantıda tüm katılımcılar, ürünlerin özel olarak tanıtıldığı stantta yeni serileri deneyimlediler. Yaklaşık 250 kişinin katıldığı toplantı, düzenlenen akşam yemeği ile son buldu.    

Toplantıya ilişkin konuşan Genel Müdür Yardımcısı Tamer Özen, “Kayseri ve çevresinde bulunan alt bayilerimiz ve diğer iş ortaklarımız ile gerçekleştirdiğimiz bu toplantıdan oldukça memnunuz. Ses ve ısı yalıtımı konusunda rakipsiz olan Legend ART ve Slimslide Sürme Sistemimizi, sizlerle paylaşmaktan dolayı gururluyuz. İlklerin öncüsü olmanın yaşattığı yolda bayilerimizin varlığı ve desteğiyle verdiği güce teşekkür ediyorum. Egepen Deceuninck; teknolojiye yaptığı yatırımlar, AR-GE çalışmaları, kalite anlayışı ve sürdürülebilirlik politikaları ile yeni ürünler çıkartarak Türkiye’de PVC sektörünün nabzını tutmaya devam edecektir.” dedi.

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER