Salı, Şubat 27, 2024
E-dergi OkuE-dergi Oku
E-dergi Oku
E-Dergi Oku
Ana SayfaSektörelEgepen Deceuninck sineklikleri sayesinde pencerenizi güvenle açın

Egepen Deceuninck sineklikleri sayesinde pencerenizi güvenle açın

Türkiye’nin Penceresi Egepen Deceuninck’in her çeşit doğrama üzerine rahatça monte edilebilen sineklikleri sayesinde yaz aylarının önemli sorunlarından biri olan sineklerle mücadele konusu tamamen ortadan kalkıyor.

Yaz mevsiminde, artan aşırı sıcaklar ve sinekle mücadele, yaşam konforunu olumsuz yönde etkileyen faktörlerin başında geliyor. Ayrıca, sineklere karşı geliştirilen ilaçlı yöntemler, ortamda ilacı soluyan insanların sağlığına zarar verebiliyor. Sineklerle mücadelede en zararsız çözümü sunan Egepen Deceuninck’in sineklikleri sayesinde bu sorun ortadan kalkıyor ve kullanıcılar pencerelerini güvenle açabiliyor.

Egepen Deceuninck sineklikleri ile yazın keyfini çıkarın

Sineklikler sadece sineklerden korumuyor, pencere ve kapıların rahatça açılarak mekanların sağlıklı havalandırılmasına  da olanak sağlıyor. PVC profil sektörünün en geniş ürün yelpazesine sahip Egepen Deceuninck’in ürettiği sineklikler de mekana ve doğrama tercihine göre sürme ya da içe açılan modelleriyle öne çıkıyor. Sineklikler; ahşap, alüminyum ve PVC gibi her çeşit malzemeden üretilen doğramaların üzerine rahatlıkla monte edilebiliyor ve her renk lamine renge uygulanabiliyor.

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER