Pazartesi, Ekim 2, 2023
E-Dergi Oku
Ana SayfaSektörelEge Profil Tic. Ve San. A.Ş., ‘2021 Kadınlarla Güçlendirilmiş Yönetim Kurulu’ Özel...

Ege Profil Tic. Ve San. A.Ş., ‘2021 Kadınlarla Güçlendirilmiş Yönetim Kurulu’ Özel Ödülünü Aldı

Sabancı Üniversitesi Kurumsal Yönetim Forumu tarafından hayata geçirilen Bağımsız Kadın Direktörler Projesi son sekiz yılda olduğu gibi 2022 yılında da ‘Kadınlarla Güçlendirilmiş Yönetim Kurulu Endeksi’ni ve ‘Kadınlarla Güçlendirilmiş Yönetim Kurulu Ödülleri’ni açıkladı.

EGE PROFİL TİCARET VE SANAYİ A.Ş., 2021 senesinde Kadınlarla Güçlendirilmiş Yönetim Kurulu Endeksi’nde “2021 Kadınlarla Güçlendirilmiş Yönetim Kurulu” özel ödülünü almaya hak kazandı.

Alınan ödül ile ilgili Ege Profil Tic. Ve San. A.Ş. Genel Müdürü Ergün Çiçekci, böylesi anlamlı ve güzel bir ödüle layık görüldükleri için duyduğu mutluluğu dile getirdi. “Kurulduğumuz yıldan bu yana her ne kadar sektörümüz erkek odaklı bir sektör olsa da, özellikle beyaz yaka çalışanlarımızın kadınlardan oluştuğunu görüyoruz. Biz yönetim kadrosundaki kadın çalışan sayımızı artırırken bu konuda pozitif ayrımcılık yapmıyor, cinsiyet farkı gözetmeksizin tüm çalışanlarımıza eşit şartlarda yarışma ortamı sunuyoruz ve bu hazırlanan ortamda bu ödül ile taçlandırılmamız, gerçekten yapmış olduğumuz tercihlerin çok doğru olduğunun önemli bir göstergesidir. Önemli olan pozitif ayrımcılık yaparak değil, eşit şartları sunarak kazananın öne geçtiği bir düzen oluşturmak hem şirketimiz hem de toplumumuz için çok daha değerli bir anlam taşıyor diye düşünüyorum.’’ dedi.

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER