Pazartesi, Aralık 4, 2023
E-Dergi Oku
Ana SayfaSektörelE.C.A. SEREL, UNICERA İstanbul Fuarı’na hijyen odaklı iki ürünüyle damga vurdu

E.C.A. SEREL, UNICERA İstanbul Fuarı’na hijyen odaklı iki ürünüyle damga vurdu

Elginkan Topluluğu’nun, armatür ve vitrifiye alanındaki öncü ve köklü üyesi E.C.A. SEREL, Türkiye’nin en büyük ihtisas fuarı Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı’nda (UNICERA) hijyen odaklı yeni ürünlerini tanıttı. Royal Armatür Serisi ve Slimline Lavabo Serisi’ni de ilk kez fuardaki ziyaretçileriyle buluşturan E.C.A. SEREL’in yeni ürünleri büyük ilgi gördü.

E.C.A. SEREL markalı seramik sağlık gereçleri ve armatür ürünlerinin yurt içi dağıtım firması Elmor; yeni nesil ürünleriyle 2-6 Kasım 2021 tarihleri arasında CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen ve 130’un üzerinde ülkeden firmanın katılım gösterdiği Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı’nda (UNICERA) yer aldı. 27 bini yabancı olmak üzere 113 bine yakın katılımcının yer aldığı fuarda güçlü ürün gamıyla yer alan E.C.A. SEREL, yeni ürünleri E.C.A. Royal Armatür Serisi ve yalın bir tasarımla yarının trendlerine yön veren Serel Slimline Lavabo Serisi’yle de fuarın gözde markası oldu.

Elmor Tesisat Malzemesi Tic. A.Ş. Genel Müdürü Enver Öz

E.C.A. SEREL’den geleceği şekillendirecek yeni ürünler

Bu yıl fuardaki stantlarında 150’ye yakın ürün sergilediklerini ifade eden Elmor Tesisat Malzemesi Tic. A.Ş. Genel Müdürü Enver Öz, ziyaretçileri en çok heyecanlandıran ürünlerinin ise E.C.A. Royal Armatür Serisi ve Serel Slimline Lavabo Serisi olduğunu belirtti. Yeni ürünlerine büyük bir ilginin olduğunu ve olumlu geri dönüşler aldıklarını kaydeden Öz, sözlerine şöyle devam etti: “E.C.A. Royal Armatür Serisi, bugünün tasarımlarıyla geleceğin yaşam şekillerini belirliyor. Geometrik ve keskin çizgileriyle öne çıkan ürünün minimalist ve şık tasarımı, her zevke uygun bir görünüm sunuyor. Modern, dinamik ve beşgen formuyla da fark yaratan ürün, zarif ve ergonomik yapısını ise E.C.A.’nın yıllara dayanan deneyimine borçlu. Serel Slimline Lavabo Serisi ise yalın tasarımıyla geleceğin trendlerini belirliyor. Modern, estetik ve minimal yapısına ek olarak Hygiene Plus özelliğine de sahip ürünümüz, sürdürülebilirliği mümkün kılıyor.”

“Fuarda iş birliği kurmak isteyen yeni yüzler tanıdık”

Hijyen odaklı mevcut ürünleriyle teknolojinin ön plana çıktığı yeni ürünlerini ziyaretçilerle buluşturdukları fuar sonrası değerlendirmelerde de bulunan Evren Öz,“Beş gün boyunca çok verimli bir fuar geçirdik. Dünyayı saran Covid-19 salgını nedeniyle alınan önlemlerden birisi de uluslararası ve ulusal ticaret için son derece değerli olan fuarların iptal edilmesi oldu. Alınan önlemler neticesinde bizim için çok uzun süren bir hasreti sonlandırarak Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı’nda yerimizi aldık. Anladık ki, sadece biz değil fuarı ziyarete gelen basın mensupları, misafirlerimiz, katılımcılarımız da aynı özlemi yaşamışlar. Bu açıdan fuar bizim için çok verimli geçti. Bununla birlikte fuar dönemi boyunca bayilerimiz ile tekrar görüşmeler sağladık. Ürünlerimizi merak eden ve bizimle iş birliği kurmak isteyen yeni yüzler tanıdık” dedi.

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER