Pazartesi, Ekim 2, 2023
E-Dergi Oku
Ana SayfaSektörelDYO, Boya Sektörünün Lider Fuarı paintistanbul & Turkcoat 2022’ye Katıldı

DYO, Boya Sektörünün Lider Fuarı paintistanbul & Turkcoat 2022’ye Katıldı

DYO, katılımcı profili ve ziyaretçi rakamları ile sektörün dünyaca kabul görmüş ve takip edilen sayılı boya ve hammaddeleri etkinliklerinden biri olan paintistanbul & Turkcoat 2022 Fuarı’nda yenilikçi ve çözüm odaklı ürünleriyle yerini aldı.

Türkiye’nin en köklü boya üreticisi DYO, Boya Sanayicileri Derneği (BOSAD) ve Artkim Fuarcılık iş birliğiyle hayata geçen 8. Uluslararası Boya, Boya Hammaddeleri, Yapı Kimyasalları ve Yapıştırıcı Hammaddeleri, Laboratuvar ve Üretim Ekipmanları Fuarı’na katıldı.

Boya sektörünün tüm segmentlerinde üretim yapan Türkiye’nin tek şirketi olan DYO’nun insan odaklı ürün ve hizmetleri, bilim odaklı yaklaşımı ve sürdürülebilirliğe verdiği değer ile ürettiği ürünlerini, katılımcılar yakından tanıma imkânı buldu.

DYO, fuarda dekoratif iç cephe boyası Yeni Teknoplast ve hobi boyası Hobilux ürünlerini tanıttı.

Türkiye’nin ve Avrasya’nın en kapsamlı Boya ve Kaplama Sanayi Platformu’nu oluşturan paintistanbul & Turkcoat, gerçekleştirdiği etkinlikle Türk Boya Sanayi’ni dünyaya tanıtmayı ve rekabet koşulları günden güne artan küresel pazarda Türkiye’nin yerini sağlamlaştırmayı amaçlıyor. 17-19 Mart 2022 tarihleri arasında, İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen etkinliğe sektör profesyonelleri, üniversite ve araştırma merkezlerinden akademisyenlerden oluşan geniş çaplı bir katılım sağlandı.

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER