Pazartesi, Mart 4, 2024
E-Dergi Oku
Ana SayfaSektörelDünya çapında en fazla ızgara çeşidini MEISER üretiyor

Dünya çapında en fazla ızgara çeşidini MEISER üretiyor

Son derece sağlam, güvenli ve hafif döşeme platformu olan ızgaralar sanayinin tüm alanlarında kullanılır. Rafinerilerde, enerji santrallerinde, çelik fabrikalarında, madenlerde ve petrol platformlarında yoğunlukla platform döşeme elemanı olarak kullanılır. Mimari projelerde ise kediyolu (catwalk) olarak cephelerde, çatılarda kullanılır. Ayrıca zemin elemanı, yaşam alanlarını ayırıcı eleman, gölgelik, rampa, hatta çit olarak da kullanılır. Mimarlar ve inşaatçılar, dekoratif cephe kaplaması, asma tavan veya güneş koruyucusu olarak, ızgarayı estetik ve aynı zamanda çok fonksiyonel bir ürün olarak değerlendirmektedir. Ayrıca döşeme platformu ve raf taşıyıcı elemanı olarak, lojistik sektöründe gün geçtikçe daha fazla kullanılmaktadır. MEISER, dünya çapında, en fazla ızgara çeşidini sunabilen üretici konumundadır. Kullanım imkânlarının çeşitli olması, alışılmadık ve geniş ürün yelpazesi sağlamayı gerektirmektedir. Müşterilerimizle birlikte, ürün yelpazemizden müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun olan doğru ızgarayı seçiyoruz. Izgaralar daima güvenlikle ilgilidir ve biz bu sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Birisi, MEISER ızgarasından yapılmış, havadar bir platform üzerinde yüksekte durduğunda, kalite ve güvenirliliğin önemini anlamış olur. Ürünlerimiz, planlamadan, teslimata kadar yüksek standart ile üretilmiştir. Çalışanlarımız, projelerinizi planlamanıza destek olmaktan ve tavsiyelerde bulunmaktan memnuniyet duyacaktır. Dış hizmetimizin sunduğu ücretsiz statik hesaplamalar da hizmet anlayışımızın bir parçasını oluşturmaktadır.

Pres Geçme Izgara

Yaygın olarak alternatife sahip olduğundan farklı uygulamalarda kullanıcısına avantaj sağlamaktadır. Taşıma çubukları istenilen yükseklik, kalınlık ve uzunlukta hazırlandıktan sonra özel preslerde çentikleri açılır. Bu çentikleri açılmış taşıma çubuklarının üzerine, çentik yerlerinden daha önceden gerekli boylarda hazırlanmış olan dolgu çubukları özel pres makinelerinde preslenir.

Bu ızgaraların dış çerçeveleri T-profil veya düz profil şeklinde dizayn edilebilir. Pres geçme ızgara yüzeyi kaydırmazlık sınıfına göre tek veya çift yönlü çentikli olarak üretilebilir. Buna ek olarak kaydırmazlık sınıfına göre farklı çentik tiplerinde üretim mümkündür. Karbon çeliği, paslanmaz çelik ve alüminyum olarak üretilebilir.

Pres Kaynak Izgara

Pres kaynak ızgaraları, birçok sektörde kullanılmakla beraber ağırlıklı olarak enerji ve endüstriyel projelerde tercih edilmektedir. Taşıma ve dolgu çubuğunun birbirine birleştirme işlemi, çubukların her bir temas noktasının direnç kaynağı yöntemi ile yüksek basınç altında otomatik makinalarda yapılması ile dayanıklı bir yapı ortaya çıkmaktadır. Pres kaynak ızgaralarında dolgu çubuğu olarak mukavemeti arttırmak ve kaydırmazlık sağlamak amaçlı burgulu çubuklar kullanılmaktadır. Pres kaynak ızgaraların spesifik özelliği kaynaklı olarak üretildiğinden yoğun kullanıma uygun, darbelere karşı dayanıklıdır. Ayrıca zemin döşemelerinde değişiklik yapılması ihtiyacı bulunan yerlerde, kaynak pres ızgarası montaj kolaylığı açısından tercih edilmektedir.

Raf Izgaraları

Üzerine koyulacağı taşıyıcıların türüne göre taşıma çubuklarına çentikler açılarak üretilen geleneksel ızgara tipleridir.

Bunlar;

Sadece Çentik Açılarak Oluşturulan Raf Izgaraları Kenarlıkları Yükseltilerek Oluşturulmuş Raf Izgaraları Çentikli ve Tekmelikli Raf Izgarası

Z Kenarlıklı Raf Izgarasi

Z Kenarlıklı ve Tekmelik Kaynaklı Raf Izgarası

U Kenarlıklı Raf Izgarası

İkiz Raf Geçiş Izgaraları olarak portföyümüzde bulunan kendi üretimlerimiz olan ürünlerimizdendir.

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER