Çarşamba, Aralık 6, 2023
E-Dergi Oku
Ana SayfaSektörelDCMax ile kritik veri merkezi altyapıları için güvenilir ve yüksek performans

DCMax ile kritik veri merkezi altyapıları için güvenilir ve yüksek performans

Genişletilen kablo giriş noktaları ile optimum düzeyde kablo geçişine imkan veren yeni nesil Estap DCMAx kabinler, sağladığı yüksek değerde hava sirkulasyonu ve 180˚ açılabilen kapılarıyla kullanıcısına kullanım kolaylığı sağlıyor. 1500 kg taşıma kapasitesine sahip DCMax kabinler, estetik ve profesyonel görünümü yüksek performansla birleştirerek 1000 kg. yük ile Belcore Zone 4 deprem testinden geçerek gücünü ortaya koyuyor. 

Son teknolojiyi kullanarak geliştirdiği DCMax veri merkezi kabinetlerini yeni nesil bakış açısıyla güncelleyen Estap, sektördeki bilirkişiliğini kanıtlamaya devam ediyor. 

Sıcak ve soğuk koridor için kusursuz ve estetik tasarıma sahip DCMax kabinler, kritik veri merkezi altyapıları için güvenilir, esnek ve ölçeklenebilir yüksek performans sunuyor. Soğutma performansı için IP20 koruma seviyesini optimum hava sirkulasyonu için yüzde 80 perfore ön ve arka kapılarıyla birleştiren kabinler, 1000 kg sismik teste tabi tutularak yük gücünü kanıtlıyor.

Estetik ve profesyonel görünümü yüksek performansla taçlandıran DCMax kabinler, tüm üreticilerin server cihazlarına uyumluluğuyla da kullanıcısının beğenisini kazanıyor. IP20 ve IP55 seçenekleriyle Estap’ın üretim bandında hassasiyetin ve kalitenin yüksek derecesinde üretilen kabinler, kablo düzenleyici halkalarıyla hava geçişini iyileştirmenin ötesinde montaj süresi ve maliyeti de azaltıyor.

Kritik göreve sahip olan Data Center’ların garanti altına alınmış bir performans eşliğinde, güvenilir, esnek ve ölçeklenebilir altyapılar gerektirdiğini savunan Estap, hayata geçirdiği projelerinde enerji verimliliği yüksek ve yönetilebilir çözümler sunuyor.

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER