Pazartesi, Mart 4, 2024
E-Dergi Oku
Ana SayfaSektörelDahua Görüntülü İnterkom Çözümleri Güvenlik ve Konforu Bir Arada Sunuyor

Dahua Görüntülü İnterkom Çözümleri Güvenlik ve Konforu Bir Arada Sunuyor

Dahua’nın modüler yapıya sahip görüntülü interkom ürünleri kullanıcılara evden uzakta olduklarında bile kapıda kimin olduğunu görme imkânı veriyor

Dünyanın önde gelen video merkezli IoT çözümleri sağlayıcılarından Dahua Technology, sahip olduğu geniş ürün ve çözüm yelpazesi sayesinde kullanıcılara konut ve işyeri güvenliği konusunda ihtiyaç duyabilecekleri tüm çözümleri bir arada sunuyor. Firmanın dışarıdan içeriye kapsamlı bir güvenlik ve konfor sağlayan VTO serisi görüntülü interkom çözümleri, giriş/çıkışları kolay ve güvenli kılarken, evden uzaktayken bile kapıda kimin olduğunu görme imkânı tanıyor.

Farklı İhtiyaçlar için Modüler Çözümler

Dahua interkom sistemleri şirketin diğer çözümleri gibi modüler bir yapıya sahip ve böylelikle kullanıcıların ihtiyaçlarına en uygun çözümü oluşturmak son derece kolay. Sistemin temel öğesi olan kameralı zil modülü üzerindeki 160° geniş görüş açılı balık gözü lens ile 2MP çözünürlükte yüksek kaliteli bir görüntü sunuyor. Üstelik üzerindeki kızılötesi ışık sayesinde karanlıkta bile kapıyı çalan kişinin kim olduğunu görmeyi sağlıyor.

Binalara giriş/çıkışları daha kolay ve güvenli hale getiren sisteme, kullanım senaryosuna göre parmak izi modülü, kart okuma modülü ve çift taraflı görüntülü görüşme için ekran modülü eklemek mümkün. VTO serisi interkom sistemleri toplamda 9 farklı modüle sahip

Yüzeye veya sıva altına montaj imkânı bulunan ürün son derece dayanıklı alüminyum gövdesiyle uzun bir kullanım ömrüne sahip. IP65 suya ve toza dayanıklılık ve IK07 darbelere dayanıklılık sertifikaları olan ürün -20 ile +60 derece arasındaki sıcaklıklarda sorunsuzca çalışıyor.

Uzaktayken Kapıda Kimin Olduğunu Görün

IoT alanında uzman olan Dahua, bu alandaki bilgisini ve teknik becerilerini kullanıcıların hayatlarını kolaylaştırmak için kullanıyor. Pek çok ürününü internet bağlantısıyla donatan firma VTO serisi interkom ürünlerinde de bu özelliğe yer veriyor. Bu sayede kullanıcılar evde olmadıklarında da kapıyı kimin çaldığını görüp iki yönlü sesli iletişim kurabiliyorlar. 

Ürünle birlikte gelen uygulamayı cep telefonlarına kuran kullanıcılar, kapı çaldığında bir bildirim alıyorlar. Daha sonra uygulama üzerinden kapıda kim olduğunu öğrenip arzu ettikleri durumda kapıyı uzaktan açabiliyorlar.

Diğer Dahua çözümleriyle uyumlu olan VTO serisi interkom ürünleri, iç mekân monitörlerine ve alarm sistemlerine bağlanabiliyor. Böylelikle kullanıcılar uygulama üzerinden alarm bildirimi alabiliyor ve canlı CCTV görüntüsünü izleyebiliyorlar.

Dahua’nın görüntülü interkom çözümleri hakkında daha fazla bilgi almak için dahuasecurity.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Şirket hakkındaki en güncel gelişmeler için Dahua Türkiye Facebook ve Dahua Türkiye LinkedIn sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz. 

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER