Cumartesi, Eylül 23, 2023
E-Dergi Oku
Ana SayfaSektörelCUBO Yapı Çözümleri Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde

CUBO Yapı Çözümleri Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde

CUBO, Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü’nün bakım çalışmalarına boya tedarik ederek destek oldu.

1955’de Devlet Tatbiki Güzel Sanatlar Yüksekokulu adı altında kurulan, ve 1982 yılında Marmara Üniversitesi bünyesine katılan Güzel Sanatlar Fakültesi 12 ayrı bölümüyle üniversite öğrencilerinin yaratıcılıklarını geliştiriyor. Düşünsel birikimin uygulamalı olarak ifade edilmesinin koşullarını yaratan üniversite, CUBO’nun desteği ile öğrencilere hijyenik, temiz ve bakımlı alanlarda eğitim fırsatı tanıyor.

CUBO’nun desteğiyle güzelleşen üniversite, sınıf, atölye ve sergi alanlarıyla temiz bir görünüme kavuştu. Ülkedeki estetik dilin gelişmesini önemseyen CUBO, öğrencilerin eğitimini temel alıyor. Mimari, tasarım ve güzel sanatlar alanındaki gelişmeleri yakından takip eden CUBO, öğrencilerin temiz ve bakımlı sınıflarda yaratıcılıklarını sergilemesini önemsiyor.

Okullardaki eğitimin ülkenin gelecekteki estetik dili belirleyeceğine inanan CUBO, eğitime ve gençlere yatırım yapmaya, öğrencilere şimdiden dokunmaya özen gösteriyor.

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER