Pazartesi, Ekim 2, 2023
E-Dergi Oku
Ana SayfaSektörelÇimsa, 2022 yılı Stevie International Business Awards’ta “Entegre Faaliyet Raporu”yla altın ödül...

Çimsa, 2022 yılı Stevie International Business Awards’ta “Entegre Faaliyet Raporu”yla altın ödül aldı

Çimsa’ya Stevie International Business Awards’tan Altın Ödül

Sabancı Topluluğu’nun global markalarından Çimsa, 2021 yılında gerçekleştirdiği faaliyetlerin güncel çıktılarını, geleceğe dair plan ve hedeflerini paylaştığı Entegre Faaliyet Raporu’yla 2022 yılı Stevie International Business Awards’ta altın ödüle layık görüldü.

Sabancı iştiraki Çimsa, geçtiğimiz Mart ayında yayınlanan Entegre Faaliyet Raporu ile 2021 yılında gerçekleştirilen faaliyetleri, geleceğe dair planları ve hedefleri paylaşarak Çimsa’nın ekonomik başarısını, sürdürülebilirlik faaliyetlerini, Ar-Ge ve inovasyon çalışmalarını gözler önüne sermişti.

Bu yıl 19. kez The Stevie Awards tarafından düzenlenen The International Business Awards (IBA) ödül programının kazananları arasında Entegre Faaliyet Raporu’yla Çimsa da yer alıyor. Dünya genelinde 67 ülkeden birçok farklı şirketin projelerinin değerlendirildiği ve ödüllendirildiği, iş yaşamının en prestijli organizasyonlarından biri olan Stevie Ödülleri’nde Sabancı iştiraki Çimsa, “2021 Entegre Faaliyet Raporu: Yarınlar İçin Bugünü Şekillendiriyoruz” ile altın ödülün sahibi oldu. Farklı kategorilerin yer aldığı Uluslararası İşletme Ödülleri’nde “En İyi Faaliyet Raporu” kategorisinde dünyaca ünlü ve başarılı 300’den fazla profesyonel tarafından değerlendirilen rapor, en yüksek puanla Gold Stevie Winner (Altın Stevie Kazananı) olarak değerlendirildi ve altın ödülle taçlandırıldı.

Çimsa CEO’su Umut Zenar

Böyle bir ödülü almaktan gurur duyduklarını belirten Çimsa CEO’su Umut Zenar şu değerlendirmeyi yaptı: “2021 Entegre Faaliyet Raporu’muzda finansal çıktılarımız ve sürdürülebilirlik stratejimizi nasıl birleştirdiğimizi, gelecek nesiller için bugünü nasıl şekillendirdiğimizi anlatmaya çalıştık. Tüm çalışmalarımızı şeffaflıkla duyuran faaliyet raporumuz ile aldığımız ödülün haklı gururunu yaşıyor ve her sene gelişim alanlarımıza odaklanarak aynı şeffaflıkla çalışmalarımıza devam ediyoruz”.

Hemen hemen her sektörden farklı büyüklüklerde 3 bin 700 şirketin katılım sağladığı ödül programında Yılın Şirketi, Yılın Pazarlama Kampanyası, Yılın En İyi Yeni Ürünü veya Hizmeti, Yılın Start-up’ı, Yılın Kurumsal Sosyal Sorumluluk Programı ve Yılın Yöneticisi gibi çok çeşitli kategorilerde değerlendirme yapıldı. Bu yılki yarışmada aynı zamanda kuruluşların ve bireylerin sosyal medya ve düşünce liderliğindeki başarılarını takdir etmek için bir dizi yeni kategoriye de yer verildi. 

Stevie Ödülleri hakkında

Stevie Ödülleri sekiz ayrı program kapsamında veriliyor: Asya-Pasifik Stevie Ödülleri, Alman Stevie Ödülleri, Orta Doğu ve Kuzey Afrika Stevie Ödülleri, Amerikan İş Ödülleri®, Uluslararası İş Ödülleri®, İş Dünyasında Kadınlar için Stevie Ödülleri, Büyük İşverenler için Stevie Ödülleri ve Satış ve Müşteri Hizmetleri için Stevie Ödülleri. Stevie Ödülleri yarışmaları, her yıl 70’den fazla ülkedeki kuruluşlardan 12 binden fazla aday alıyor. Her tür ve büyüklükteki kuruluşu ve onların arkasındaki insanları değerlendiren Stevies, uluslararası alanda iş dünyasındaki üstün performansları ödüllendiriyor.

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER