Pazar, Aralık 10, 2023
E-Dergi Oku
Ana SayfaSektörelBuderus Kombinin Ustası Yarışmasına İki Ödül Daha!

Buderus Kombinin Ustası Yarışmasına İki Ödül Daha!

  • Isıtma sektörünün önde gelen uzman markalarından Buderus, Türkiye’nin En İyi Kombi Ustası Projesi ile iki ödül daha aldı.

Yılda bir defa Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği tarafından düzenlenen 12. Doğrudan Pazarlama Ödülleri’nde Buderus; 2019 yılında gerçekleştirdiği Türkiye’nin En İyi Kombi Ustası projesiyle iki farklı kategoride ödül aldı. Doğrudan pazarlama kampanyalarının değerlendirildiği ve ticari etkinliği yüksek olan, ölçülebilir ve sonuç getiren başarılı pazarlama projelerinin ödüllendirildiği etkinlikte Buderus, Entegre Etkinlik Pazarlaması Kampanyası kategorisinde 1.’lik, Yarışma ve Festivaller kategorisinde 2.’lik ödülünün sahibi oldu.

Kombinin Ustası Yarışması hakkında

Türkiye’nin ilk ve tek, interaktif ve canlı kombi ustası yarışması online ve büyük final olmak üzere iki etapta gerçekleştirildi. Online etapta www.kombininustasi.com mikrositesi üzerinden yarışmaya katılan kombi ustaları, sorulan soruları en doğru ve hızlı şekilde cevaplamaya çalıştılar. “Günün Buderus Bonus Sorusu” ve “Arkadaşını Davet Et” gibi ek modüllerle ekstra puan topladılar. Online etabı başarı ile tamamlayan ilk 15 usta, DasDas İstanbul’da düzenlenen ve aynı zamanda Buderus Türkiye YouTube kanalından canlı olarak yayınlanan yarışmada kombi montajından değişimine kadar farklı konularda görevleri tamamlayarak bilgi ve becerilerini gösterdiler. Yarışma sonunda ilk 3’e giren ustalar ve online platformda en çok beğeni alan “Gönüllerin Ustası” ödüllerin sahibi oldu.

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER