Pazartesi, Ekim 2, 2023
E-Dergi Oku
Ana SayfaSektörelBoya ve Mantolama’nın kaliteli markası Fawori, Paintistanbul & Turkcoat 2022 Fuarı’ndaydı

Boya ve Mantolama’nın kaliteli markası Fawori, Paintistanbul & Turkcoat 2022 Fuarı’ndaydı

Geniş ürün yelpazesi ve güçlü dağıtım kanalıyla, boya ve mantolamada hem iyi kalite hem iyi fiyat anlayışının temsilcisi Fawori, Paintistanbul & Turkcoat 2022 Fuarı’na katıldı. Türkiye’den ve dünyadan ziyaretçilerin katıldığı fuarda yoğun ilgi gören Fawori, sektörün parlayan yıldızı olduğunu bir kez daha gösterdi.

Türkiye’nin ve Avrasya’nın en kapsamlı boya ve kaplama sanayi platformu olarak kabul edilen Paintistanbul & Turkcoat 2022, Nippon Paint-Betek Boya’nın güçlü markası Fawori’nin kaliteli ürün ve özel renklerine ev sahipliği yaptı. Geniş ürün yelpazesi ve güçlü dağıtım kanalıyla, boya ve mantolamada hem iyi kalite hem iyi fiyat anlayışının temsilcisi Fawori, standında ziyaretçilerini ağırladı. 

Yüksek performanslı ürünlerini Nippon Paint-Betek’in Gebze ve Kayseri tesislerinde üreten Fawori; Türk yalıtım sektöründe ilk üç, Türk boya sektöründe de en büyük dört marka arasında yer alıyor. Fawori’nin geniş ürün gamında; iç cephe ve dış cephe boyaları, sentetik boyalar, selülozik ve endüstriyel boyalar, sprey boya, parke, macun, astar, fayans yapıştırıcı ve derz dolguları, su izolasyon ürünleri ve ısı yalıtım ürünleri bulunuyor. 30 bölge temsilciliği ve her bölgede konumlanan yaygın dağıtım ağıyla 81 il’de sektöre hizmet veriyor.  Marka, ustalar için fırsatlarla dolu bir mobil uygulama olan Fawori Dünyam ile her an ustaları ile beraber oluyor.

2005 yılında Türkiye’nin ilk seramik katkılı boyası Ceramix grubu ürünlerini, 2007’de ısı yalıtım grubu ürünlerini, 2008’de laminat parke grubu ürünlerini, 2010’da ise sprey grubu ürünlerini pazara sunan Fawori, yurt dışında 10’dan fazla ülkeye doğrudan satış yaparak büyümeye devam ediyor.

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER