Pazartesi, Ekim 2, 2023
E-Dergi Oku
Ana SayfaSektörelBostik Türkiye’den Gürcistan Atağı

Bostik Türkiye’den Gürcistan Atağı

Bostik Türkiye İş Geliştirme Takımı, teknik eğitimler vermek üzere Haziran ayında Gürcistan’daydı. Toplamda 4 bin kilometre yol yapan Bostik Türkiye İş Geliştirme Takımı; Batumi, Kobuleti, Poti, Ozurgeti, Samtredia, Kutaisi, Zestafoni, Gori, Tiflis şehirlerinde 275 kişiye yüz yüze teknik eğitim verdi.

Bostik Türkiye Teknik Müdürü Hasan Ali Mahrebel, İhracat Satış ve İş Geliştirme Müdürü Rahimjon Bobokalonov ve Teknik Uygulama Sorumluları Erol Üstün ile Şevket Can tarafından verilen eğitimler büyük ilgi gördü. Mimar, mühendis, teknik personel ve uygulayıcı-satıcı bayilerden oluşan katılımcılara; Bostik Türkiye portföyündeki Sızdırmazlık & Yapıştırıcı Teknolojileri, Duvar-Zemin ve Su Yalıtımı Ürünleri hakkında temel bilgiler aktarıldı. Yapılan bire bir uygulamalarla inşaat süreçlerinde karşılaşılan problemlere en uygun çözümler sunuldu.

Bostik Türkiye ve Orta Asya İş Birimi Direktörü Doğan Öz,  “Yurt dışında Merkez Asya Ülkeleri, Orta Doğu ve Kuzey Afrika Pazarı’na hizmet vermekteyiz. Bu kapsamda Gürcistan’ı da ziyaret ettik. Büyüyen ve gelişen bir pazar olan Gürcistan’da bayi ağımızı genişletiyoruz.  Teknik personel eğitimlerinin proje bazlı takibiyle Bostik ürünlerinin yaygın şekilde kullanılmasına yönelik çalışmalarımıza hız vereceğiz” açıklamasında bulundu.

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER