Pazartesi, Ekim 2, 2023
E-Dergi Oku
Ana SayfaSektörelBHGRE Türkiye ile Yatırımcılara Büyük Fırsat

BHGRE Türkiye ile Yatırımcılara Büyük Fırsat

BHGRE Türkiye’nin bayilerine sunduğu bölge ayrıcalığı fırsatı yatırımcıların radarına takılıyor. Türkiye’nin her yerinde hizmet veren BHGRE Türkiye, büyükşehirlerde bayilerine ilk ofis olma fırsatı sunuyor. Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Mersin, Antalya gibi emlak sektörünün kalbinin hızlı attığı şehirlerde de açılacak bayilerine özel avantajlar sağlıyor.

BHGRE Türkiye’de ülkemizin tüm illerinde bölge avantajından yararlanarak hızlı yatırım dönüşü sağlayan lokasyonlarda bayilik alınabiliyor.

BHGRE Türkiye, bayilerine gayrimenkul alanında işlem hızı üst düzeyde bölgelerde ofis imkânı sağlıyor. 100 yıllık tecrübesi ile Türkiye pazarına giren BHGRE Türkiye özellikle İstanbul için Etiler, Levent, Bağdat Caddesi, Ataşehir ve Boğaz hattı gibi lokasyonlarda da ilk ofis olma imkanı sağlamaktadır.

100 yıllık ev ve yaşam tecrübesi ile hizmet veren Better Homes and Gardens® Real Estate, Türkiye pazarına giriş yaptı. Franchise hizmeti ile Türkiye’nin her yerinde hizmet vermeye başlayan BHGRE Türkiye’de bölge avantajı devam ediyor.

Bölge avantajı ile gayrimenkul sektöründeki yatırımcıların radarına takılan BHGRE Türkiye’nin franchise hizmetindekindeki ayrıcalıklar da konuşulmaya başlandı.

Avantajlı Franchise Hizmeti

BHGRE Türkiye, gayrimenkul danışmanlarının ve ofis sahiplerinin daha üst seviyelere taşınması için avantajlı hizmetler sunuyor. Bölgelerinde ilk ofis olma fırsatı tanıyan BHGRE Türkiye, ofisin kurulumdan reklam tanıtımına kadar sürekli destek sağlıyor.

Gayrimenkul danışmanlığını ikinci bir meslek değil, gerçek bir meslek olarak yeniden şekillendiren BHGRE Türkiye, kurduğu Be Better University ile danışmanlarına ve yatırımcılarına sürekliliği olan güncel eğitimler veriyor.

Franchise başvurusu yapılan bölgenin önce analiz raporunu yapan BHGRE Türkiye, oluşturduğu Aday Havuzu Sistemi ile bölgelerindeki en yetkin gayrimenkul danışmanlarını ofislerde istihdam ediyor.

BHGRE Türkiye franchise açılışından sonra broker ve danışmanlarını yalnız bırakmıyor. Her kademede özel koçluk ve mentorluk sistemi ile tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Ö. Burak Özmutafoğlu

BHGRE Türkiye, franchise hizmeti alan yatırımcının bölgesindeki özel gayrimenkul projeleri ile anlaşmalar sağlayarak, satış yönetimini şubelerine devrediyor. Bu şekilde BHGRE Türkiye bünyesinden bulunan her şubeye özel proje desteği veriliyor.

BHGRE Türkiye, gayrimenkul sektörüne girmek isteyen yeni yatırımcılara kapılarını sonuna kadar açtığı gibi sektör profesyonellerinin kendi hikayelerini yazmaları için de franchise hizmeti sunmaktadır.

Better Homes and Gardens® Real Estate Türkiye, bhgreturkiye.com web sitesi üzerinden yapılan franchise başvurularını değerlendirmeye alıyor.

Better Homes and Gardens Real Estate Nedir?

1922 yılından bu yana ülkenin önde gelen medya ve pazarlama şirketlerinden biri olan Meredith Corporation’un sahibi olduğu Better Homes and Gardens ev ve  yaşam dergisi, 1978 yılında Better Homes and Gardens Real Estate hizmetini başlattı. Meredith Corporation, Amerika ve dünya da birçok gayrimenkul şirketinin sahibi olan Realogy Holding’e Better Homes and Gardens Real Estate adını ve ilgili ticari markaları 100 yıl süreyle lisanslama hakkı verdi. Realogy Holding, Better Homes and Gardens Real Estate franchise ağını 1 Temmuz 2008’de yeniden başlattı. Better Homes and Gardens Real Estate Türkiye’de 2022 Yılında Ö. Burak ÖZMUTAFOĞLU liderliğinde faaliyete geçmiştir.

Ö. Burak Özmutafoğlu Kimdir?

Ö. Burak Özmutafoğlu, 1996 yılında Ataköy’de yerel bir emlak ofisinde gayrimenkul danışmanı olarak sektöre girdi. Global bir markanın 11 yıl brokerlığını yapan Ö. Burak Özmutafoğlu, sektördeki pek çok başarıya imza attı. İşine şevkle ve azimle bağlı olan Özmutafoğlu, onlarca danışman ve broker yetiştirerek gayrimenkul sektörüne verdiği hizmeti her geçen gün birkaç basamak daha ileri taşımayı başardı.

Ö. Burak Özmutafoğlu, bugün geldiği noktada sektörde adı konmamış büyük bir gayrimenkul ailesine sahiptir ve başarmanın yolunun tutkuyla çalışmaktan, herkesi kucaklamaktan, olduğun gibi görünmekten ve sürekli gelişime inanmaktan geçtiğini savunur. 

Özmutafoğlu, şimdi ise Better Homes and Gardens Real Estate Türkiye ile hem gayrimenkul tecrübesini hem yaşam tarzı uzmanlığını, sizlerle birlikte kazanca çevirceği yepyeni bir dönem başlatıyor.

Sahip olduğundan daha iyisine layık olduğunu bilen, daha iyisini bekleyen ve ben daha iyiyim diyen tüm sektör paydaşları için BHGRE Türkiye!

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER