Pazartesi, Ekim 2, 2023
E-Dergi Oku
Ana SayfaSektörelBenzersiz Tasarımlar için AGT Parke Modelleri ile Ufkunuzu Genişletin

Benzersiz Tasarımlar için AGT Parke Modelleri ile Ufkunuzu Genişletin

 

Mobilya bileşenleri ve parke sektöründe dünyanın önde gelen kuruluşlarından biri olarak, toplam beş yüz bin metrekare alana kurulu modern üretim tesislerinde üretim yapan AGT, laminat parke sektöründe trendleri belirlemeye devam ediyor. Farklı tasarımlara imza atmak isteyenler için çözüm sağlayacak ürünleri koleksiyonuna ekleyen AGT, 5 kıtada 1000’den fazla satış noktasıyla ürünlerini kullanıcıları ile buluşturuyor.

Doğa ile uyumu yakalayan AGT parkeleri leke tutmayan yüzeyleri, en düşük emisyon değeri olan E0 standartlarında üretimi, anti-statik ve suya dayanıklı özellikleri ile üst düzey estetiği kullanıcıları ile buluşturuyor. Yarınlar için bilinçli üretimi benimseyen AGT,  sıfır atık politikasıyla üretim yaparken,  2015 yılından bu yana Orman Bakanlığı ile yaptığı iş birliği sayesinde odun kaynaklarının büyümesine katkıda bulunuyor. Çevresel ürün beyanına uygun üretimin benimsendiği inovatif marka AGT, insan sağlığını koruyan üretimini Blue Angel ve düşük emisyon değerine karşılık gelen E0 belgeleri ile ürünlerini tescilliyor.

 

Gelin hep birlikte en son teknoloji ile üretim gerçekleştiren AGT’nin ürünlerine göz atalım:

Bir Keşfin Hikâyesi Marco Polo:


Ünlü Kaşif Marco Polo’nun bir çok kaşife ışık tutacak hikayesinin izinden giderek geliştirilen koleksiyon,  koyu ve açık renk geçişleriyle mekanlarda güçlü kontrast macerasına yelken açıyor. Marco Polo’nun ahşap gemisinin güvertesinde yer alan ahşabın doğal dokusundaki renk geçişlerini  koleksiyonda toplayan  Marco Polo, Avrupalı kâşiflerin seyahat rotalarından ilham alıyor.

Kanada, Samoa, Florida, Labrador, Kaledonya, Azor, Colorado, Panama seçenekleri bulunan Marco Polo serisi, kontrast renkleri ile yaşam alanlarında kullanıldığına mekana zenginleştiriyor. Register Emboss teknolojisi sayesinde doğallığı mekânlarınızda hissedeceğiniz benzersiz bir ürün olan Marco Polo serisi,  kendine özgü dokusu ile ayrıcalıklı ürün arayanlar için tasarlandı.

Noktasal darbeye ve çizilmeye dayanıklı yapısı, kolay temizlenen üst yüzeyi ve E0 düşük emisyon belgesine sahip çevre dostu özellikleri ile Marco Polo serisi, keşfetmeyi seven ve farklılık arayanların beğenisine sunuluyor.

Dinginliğin ve Doğallığın Yeni Adı: AGT Yoga Serisi

Beden ve ruhun uyumundan ilham alan Yoga Serisi, dinliği ve doğallığı yaşam alanları ile birleştiriyor. Register Emboss serisinin en yeni üyesi Yoga, sadeliği mekânlarınıza taşırken, kusursuz yüzey yapısı ile uyum ve denge arayanların ihtiyaç ve beklentilerine çözüm sunuyor.

Yoga felsefesinin sekiz basamağından esinlenerek hazırlanan koleksiyon;  pozitif duruşu simgeleyen Asana, iyiliğin dekora dönüşümünü betimleyen Karma, özgürlüğü hissettiren Mantra, sevgi dolu enerjisiyle Namaste, sakinliği besleyen Noda, huzur ve dengeyi yaşam alanlarınızda buluşturan Nidra, mekanın ruhuna ferahlık veren Noda, Canlılığın ifadesi Prana ve yaşam alanlarında enerji akışını dengelemek için üretilen Yin’den oluşuyor.

Mekanlarınıza Antistatic özellikli parke dönemini başlatan Yoga serisi,  evlerin her bölümünde zemin malzemesi, yoğun kullanım alanları dâhil çalışma alanlarının zemininde; tavan kaplaması ve duvar dekorasyonunda, dolap içi arkalık ve yatak başlığı olarak, yaşam alanlarında şık bir görünüm elde etmek isteyenler için muhteşem çözümler sunuyor.

72 Saat Suya Dayanıklı Mood:

Amerikan NALFA (Kuzey Amerika Laminat Parke Birliği) tarafından su dayanımı onaylanan yenilikçi marka AGT’nin en yeni parke koleksiyonu Mood, modunuzu yenileyecek dekorları ve suya dayanım fonksiyonu ile laminat parke sektörüne yepyeni bir vizyon getiriyor.

Koleksiyonunda taş ve ahşap dekorları barındıran  Mood  koleksiyonu, taş dekor ve büyük ebat seçenekleri ile seramik ürünlerine de alternatif sunuyor.

Laminat Parke sektörünün modunu yükselten, 72 saat suya dayanım özelliği ile öne çıkan Mood Serisi, kaydırmaz yüzey ve dekorlar ile uyumlu süpürgelik, duvar kaplama seçenekleri ile yaşam alanlarına deniz ferahlığını taşıyor.

İlham veren marka AGT’den yeni Comfortech:

Kolay kurulum ve konfor için tasarlanmış, kendinden şilteli AGT’nin yeni ürünleri arasına giren Comfortech, yaşamda pratiklik arayanlar için üretildi. Saatlerimizin çoğunu geçirdiğimiz evlerden, ofislere, okullardan, etkinlik merkezlerinde kullanıldığında sesi absorbe etme özelliği ile huzurlu bir atmosferi yaşam alanlarına taşımak isteyenlerin tercihi oluyor.

Effect Serisi’nin 8 ve 12 mm Altay, Everest, Ural, Elbruz modellerinde; Yoga Serisi’nin 8 ve 12 mm Nameste, Yin, Nidra modellerinde ve Marco Polo Serisi’nin 8 ve 12 mm Canada, Azor, Labrador modellerinde şilteli seçenek kullanımı sunan Comfortech, bulunduğu alanı dönüştürme konusunda kullanıcılarına hızlı ve kusursuz bir tercih sunuyor.

 

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER