Pazar, Ekim 1, 2023
E-Dergi Oku
Ana SayfaSektörelBAUMEET Baumit 2023 Zirvesi’ne geri sayım başladı

BAUMEET Baumit 2023 Zirvesi’ne geri sayım başladı

Baumit Türkiye ev sahipliğinde gerçekleşecek olan BAUMEET Baumit 2023 Zirvesi, inşaat ve ısı yalıtım sektörünü uçtan uca ele alacak

Avrupa’nın mantolama devi Baumit, köklü bir şirket olarak tecrübelerini inşaat ve ısı yalıtımı endüstrisinde değer zincirini oluşturan tüm paydaşlara yayabilmek hedefiyle bayilerini ve sektör temsilcilerini BAUMEET Baumit 2023 Zirvesi’nde bir araya getirmeye hazırlanıyor. Zengin programıyla sektörde benzerine nadir rastlanan bir buluşmaya ev sahipliği yapacak olan BAUMEET Baumit 2023 Zirvesi, bu yıl 17-19 Şubat tarihlerinde Nirvana Cosmopolitan Hotel Antalya’da gerçekleşecek. Baumit Türkiye’nin sektör tarafından her yıl heyecanla beklenen bu organizasyonu bu sene yenilenen konsepti ve ismiyle şirketin inovatif ürün lansmanlarının yanı sıra alanında uzman isimlerin yapacağı sunumlar, konuşmalar ve ilgi çekici etkinliklere sahne olacak.

Baumit Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü Erdil Dinçer

Yapı malzemeleri sektöründe inovasyona verdiği önem, güven ve kalite değerleri ile global liderler arasında yer alan Baumit, iş dünyasının önde gelen temsilcilerini ve bayilerini Baumit 2023 Zirvesi’nde ağırlayacak. Gerek konsepti gerek nitelikli içerikleriyle diğer sektör buluşmalarından ayrılan ve bu sene ilk kez Baumit 2023 Zirvesi ismiyle hayata geçirilecek olan bu etkinlikte Baumit Türkiye; şirketin 2023 vizyonunu, hedeflerini, inşaat ve yalıtım sektörü değerlendirmelerini ve sektöre dair yenilikleri iş ortaklarıyla paylaşacak. Bu yıl katılımcıları çok özel bir programın beklediğini ifade eden Baumit Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü Erdil Dinçer; zirvenin bilgilendiren, aynı zamanda eğlendiren ve Türk yapı sektörünün ezber bozan yeni ürün ve kavramlarla tanışacağı renkli bir serüven olacağının altını çizdi.

Baumit 2023 Zirvesi ile iki günlük zengin bir deneyim yaşanacak

Baumit Türkiye olarak yalnızca inovatif çözümleriyle değil sektörün gelişimine değer katan girişimleriyle de fark yaratmak istediklerini belirten Erdil Dinçer, “Büyümeye hiç ara vermeden ilerlerken bu büyümede payı olan bayilerimizin emeklerini çok önemsiyoruz. Bu noktada yıl içinde her zaman açık iletişim kanalları ile etkileşimimizi koruyor; eğitimler, buluşmalar, sohbetler ve festivaller aracılığıyla bir araya geliyoruz. Aramızdaki bu güçlü sinerjinin ve şirket kültürümüzün tüm bileşenlerimizle benimsenmesinin temel sebebinin de güvenle oluşturduğumuz güçlü bağlar olduğunu düşünüyoruz. Yılda bir kez yaptığımız gelenekselleşen zirvelerimiz de bu vizyonun bir parçasını oluşturuyor. Biz bayilerimizle buluşmalarımızı farklı bir perspektifte değerlendiriyor ve bunun hakkını verecek çalışmalara imza atıyoruz. Zirvede üst düzey yöneticilerimizin sunum ve konuşmalar yaptığı tek taraflı bir iletişimden ziyade sektörün uzman isimlerinin de yer aldığı, bayilerimizin de içinde bulunduğu güçlü bir ekosistem yaratıyoruz. Bunun için de bu yıl yapacağımız buluşmamızı Baumit 2023 Zirvesi olarak adlandırdık. Gelen her misafirimize değer katacak, sinerjimizi ve birlikteliğimizi büyütecek bu zirvenin arka planında çok fazla emek var. Tüm şirketin benliğini ortaya koyduğu bir aile işi olacak. Dolayısıyla zirvemize katılan her paydaşımıza iki günlük harika bir deneyim yaşatacağımıza inanıyoruz” şeklinde konuştu.

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER