Pazar, Ekim 1, 2023
E-Dergi Oku
Ana SayfaSektörelBaba Yapı RİGA KOMBİ Markası ile İnşaat Sektörünün Gücüne Güç Katıyor

Baba Yapı RİGA KOMBİ Markası ile İnşaat Sektörünün Gücüne Güç Katıyor

 

Plywood (Kontrplak) ithalatında sektörün lider markası olan “Baba Yapı”, hafif ancak güçlü yapılarda kullanılmak üzere özellikle zorlu uygulamalar için tasarlanmış RİGA KOMBİ ile kaliteyi ve dayanıklılığı tek kombinasyonda sunuyor.

Günümüzde bir çok eşyada kullanılan kontrplak inşaatta çok yaygın olarak kullanılmaktadır. Bunun nedeni, inşaat için uygun olan birçok özelliğe sahip olmasıdır. Plywood (kontrplak),kesin boyutlara sahip, fabrikada üretilen hafif dayanıklı ve endüstriyel bir malzemedir. Bir binanın hem iç hem de dış alanlarında kullanılabilir. Bu nedenle inşaatçılar ve mimarlar tarafından tercih edilmektedir.

Hafif ama güçlü yapılar için RİGA KOMBİ

Baba Yapı” yönetim kurulu başkanı Mehmet Ekşi; “Riga markasının yeni ürünü olan Riga Kombi ile müşterilerimize kontrplak ihtiyaçları için dayanıklı ve çok yönlü yeni bir seçenek sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Riga Kombi’de hem Huş hem de Kızılağaç nitelikleri harmanlanarak güçlü, sağlam ve birlikte çalışması kolay bir panel oluşturulmuştur. 12 katmandan oluşan Riga Kombi dokuz kat Huş ağacı dört kat Kızılağaç’tır. Bilindiği gibi Huş Ağacı önemli yüklere ve strese dayanabilen güçlü ve dayanıklı bir ağaçtır, Kızılağaç ile birleşince de kontrplağın sağlamlığı ve dengesikorunarak kalite aynı zamanda ekonomik bir fırsata dönüşmüştür. Kurulduğumuz günden bu yana Plywood (Kontrplak) ürünlerinde sektörde lider tedarikçi firma olarak dünyadaki yenilikleri müşterilerimize sunmaktan memnuniyet duymaktayız. Baba Yapı olarak müşterilerimize ve mimarlara uzman ekibimizle ve yenilikçi ürünlerimizle çözümcü yaklaşımlar sunuyoruz.Bünyemizde bulunan tüm ürünler yüksek kalite ve doğa dostudur” ifadelerinde bulundu.

Riga Kombi kontrplak, daha esnek, çatlama ve yarılmaya karşı daha az eğilimli hale getiren ince kaplama katlarından yapılmıştır. Özellikle gerilime veya harekete maruz kalabileceği uygulamaları daha dayanıklı ve güvenilir kılar.

 

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER