Pazartesi, Aralık 4, 2023
E-Dergi Oku
Ana SayfaSektörelAvrupa’nın Mantolama Devi Baumit MIMARSIV Selection 2020’de!

Avrupa’nın Mantolama Devi Baumit MIMARSIV Selection 2020’de!

Baumit, 17-18 Mart tarihlerinde, nitelikli mimari malzeme markalarını; mimar, tasarımcı, yatırımcı, akademisyen ve öğrenciler ile buluşturan, daha önce duyurulan etkinlik tarihleri ise pandemi önlemleri kapsamında ertelenen MIMARSIV Selection 2020’de DesignLife ürün serisini tanıttı.

2016 yılından bu yana her yıl; mimarlık sektöründe görev alan farklı alanlardaki profesyonelleri, tasarımcıları, yatırımcıları, akademisyenleri ve öğrencileri bir araya getiren ve bu yıl pandemi önlemleri gerekçesi ile etkinlik tarihi ertelenen MIMARSIV Selection 2020, 17-18 Mart’ta Swissotel The Bosphorus’ta ve aynı zamanlarda online platformlarda gerçekleşti.

Baumit, 5. kez gerçekleşen MIMARSIV Selection 2020’de yer alan stantında; yaratıcı dış cephe tasarımları için kullanıma hazır, farklı dokularla şekillendirilebilen, son kat ürünü CreativTop ve yüksek darbe dayanımı, mükemmel su itici özellik, dekoratif görünüme sahip ürünü MosaikTop kaplamalarının tanıtımına odaklandı.

Dış cephe, iç cephe, mantolama üstü, ıslak hacim gibi farklı zemin ve uygulamalarda kullanılabilen, “Rengini ve desenini seç, sistemini tamamla!” sloganı ile öne çıkan ürün grubunun etkinlik sunumunu ise Baumit Teknik Pazarlama Yöneticisi Yüksek Mimar Selin Tümer tarafından gerçekleştirildi. 

Hem canlı hem de online olarak yapılan hibrit sunum ile Baumit, interaktif ürün sergisi deneyimini, sektörün önde gelen kitleleriyle buluşturmayı sürdürüyor.. 

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER