Pazartesi, Ekim 2, 2023
E-Dergi Oku
Ana SayfaSektörelAhşabı Teknoloji İle Geliştiren AGT, Ahşabın Ustaları İle Buluştu

Ahşabı Teknoloji İle Geliştiren AGT, Ahşabın Ustaları İle Buluştu

 

Ahşabı tutku ve teknoloji ile geliştirerek dekorasyon ve mobilya sektörüne yönelik çalışmalarını uzun yıllardır sürdüren AGT, iş yerinden evlere, kamusal alanlardan kültür merkezlerinin inşasına kadar ahşabı yaşam alanlarına kazandıran ustalar ile Antalya’da bir araya geldi.

Parke, Panel, Profil, MDF, MDF- Lam üretiminde teknoloji ve inovasyonu üretim ilkesi haline dönüştüren AGT, Antalya Genel Merkez’de bulunan modern üretim tesislerinde Ankara, Çorum, Adana ve Diyarbakır’da faaliyet gösteren ahşabın ustalarını ağırladı. Mayıs ve Haziran aylarında gerçekleşen buluşmada ahşaba gönül vermiş yaklaşık beş yüz ustaya dünyanın beş kıtasında binden fazla satış noktasından kullanıcılarına ulaşan parke, panel ve profiller hakkında detaylı bilgiler verildi.

Deneyim Merkezi “Design Box”

Kalite süreçlerinden, ürünlerin özelliklerine, uygulama sorunlarının çözümünden, sektörün nitelikli usta ihtiyacını konularının ele alındığı buluşmada, AGT’nin uzman kadrosu bilgi ve deneyimlerini aktardı.  Antalya yerleşkesinde bulunan fabrikanın gezilerek üretimin anlatıldığı buluşma, ürünlerin deneyimlendiği alanlarının sergilendiği Design Box’ta son buldu.

Parke’de E0 Sertifikalı tek firma AGT

Kurulduğu ilk günden bu yana topluma ve çevreye duyarlı yaklaşımıyla, etik değerlerinden ve kalite prensiplerinden ödün vermeden üretimine devam eden AGT, parke grubu ürünlerinin tamamında E0 düşük emisyon değerinde üretildiği bilgisi sektör profesyonellerine aktarıldı.

Türkiye’nin her yerinde faaliyet gösteren ahşabın ustaları ile buluşmalar yılsonuna kadar sürecek.

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER