Pazar, Aralık 3, 2023
E-Dergi Oku
Ana SayfaProjeGF Hakan Plastik’ten iki farklı proje

GF Hakan Plastik’ten iki farklı proje

GF Silenta ürün grubunun esnekliği ve sessizliği ile ön plana çıkan üyesi
GF Silenta 3A, farklı konsept ve yoğunluğa sahip projelerin tercihi olmayı sürdürüyor.

Adana ve Mersin’de hayata geçirilen iki farklı projede GF Hakan Plastik GF Silenta 3A boru sistemi kullanıldı. Yapıların artan konfor ve güvenlik ihtiyacına karşı geliştirilen GF Silenta serisinden GF Silenta 3A, yüksek darbe dayanımı ve ses koruması gerektiren tüm noktalarda yüksek performans sergiliyor. Sistem, bu özellikleri ile Mersin BN Hotel Thermal SPA projesi ve Adana Sulit Life projesinin tercihi oldu.  

Adana SulitLife

Mersin’de faaliyete geçen ve kentin 5 yıldızlı ilk termal tesisi olan BN Hotel Thermal SPA, 646 yatak kapasitesi ile hizmet veriyor. 11 bin 500 metrekare büyüklüğe sahip SPA alanları ile Türkiye’nin önde gelen termal otelleri arasına giren projenin, 3 farklı konseptte tasarlanan SPA’sına ek olarak 23 adet termal havuzu bulunuyor.

BN HOTEL

Adana’nın seçkin projelerinden biri olarak hayata geçirilen Sulit Life ise 4 konut ve 1 ticari blogdan oluşan bir karma proje. Kalite anlayışının her noktada hissedildiği projenin tesisat sistemleri de GF Silenta 3A ürünleri ile buluştu.

GF Silenta 3A, sıcak/soğuk su ve asidik sıvı transferlerinde kullanılabiliyor. DIN 4109, DIN 4102 sistem standartlarına uygun şekilde formüle edilerek güçlendirilen ve PP’den üretilen ses yalıtımlı GF Silenta 3A atık su boru sistemi, 4lt/s akış hızında sadece 16 dB ses şiddeti ile tesisat sistemlerinin ihtiyaçları için ideal bir ürün.

Atık su transferlerinde 3 katmanlı yapısı ile ses oluşumunu en az seviyelere indiriyor. Sistem, bu yapısı sayesinde, atık su tesisatlarında suyun boru yüzeyine çarpması veya baskı yapması sonucunda boru sisteminde oluşan sesleri emiyor. Yine yüksek molekülerli formülü sayesinde hava yoluyla yayılan ses dalgalarının dışarı çıkmasını engelleniyor.

GF Hakan Plastik ürünlerinin uzmanlığı, yapıların geleceğe güvenle ulaşmasına katkı sağlıyor.

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER