Pazar, Aralık 10, 2023
E-Dergi Oku
Ana SayfaMimariMİMARİ BAKIŞ AÇISI MUSTAFA ÇİÇEK İLE FARKLILAŞIYOR

MİMARİ BAKIŞ AÇISI MUSTAFA ÇİÇEK İLE FARKLILAŞIYOR

Yaratıcı fikri en doğru tasarım ve estetik anlayışla birleştirerek günümüz modern mimarisi anlayışıyla buluşturan deneyimli mimar Mustafa Çiçek, mimarinin kendine has inceliklerini de özgün tasarımlarıyla buluşturarak en doğru hizmeti uygun zevke ulaştırmayı başarıyor.

Mimarlık hizmetiyle estetiğe başka bir boyut kazandıran Mustafa Çiçek, sayısız mekanın tasarım ve uygulama projelerinde başarıyla yer aldığı mimarlık hizmetiyle de özgün bakış açısını yansıtıyor. 2019 yılından beri “216 Design London” ismi ile Londra’da mimarinin yanı sıra iç mimari hizmetini de sunan Çiçek, yaşam alanlarının dönüşümüne şahitlik etme fırsatı sunuyor.

Uzun yıllardır vermiş olduğu mimarlık hizmetiyle mekanlara özgün bir bakış açısı sunan Mustafa Çiçek, yurt içi ve yurt dışında pek çok projenin göze çarpan ve konuşulan tasarımlarına imza atıyor. Mekanın içini kullanıcısına en uygun, pratik ve aynı zamanda estetik ölçütlere de önem vererek tasarlayan Çiçek, edindiği ilkelerle de yaşam kalitesi ve konforunu en üst seviyeye çıkarıyor. Mekan tasarımının ilk aşamalarından uygulamaların bitimine kadarki süreci titizlikle ve doğru planlamayla uygulayarak hayata geçiren başarılı mimar, elde ettiği veriler doğrultusunda en özgün biçimleri gerçekleştiriyor. Mekanlara eski işlevi dışında yeni görünümler kazandırmak amacıyla da çalışmalarını gerçekleştiren Çiçek, fikir ve dokunuşlarıyla yeni çözüm önerileri getiriyor. Mimarlık hizmetini “216 Design London” ismi ile Londra’da da sunan ve tasarım sürecinde kendi fikirlerinin yanında kullanıcının isteğini de göz ardı etmeyen Çiçek, sahip olduğu profesyonel tecrübeyi tasarlanmamış olanı sunmak üstüne kuruyor. Her projenin özel olduğuna ve farklı şekilde yaklaşılması gerektiğine inanarak ilerleyen deneyimli ismin bütüncül yaklaşımıyla günümüzün standart kalıplarını yıkan projeleri de mimariye farklı bir bakış açısı katıyor.

Mimar Mustafa Çiçek hakkında daha fazla bilgiye mimarmustafacicek.com adresinden ulaşılabilir.

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER