Pazartesi, Mart 4, 2024
E-Dergi Oku
Ana SayfaMimariAlumil’den yüksek enerji tasarrufu sağlayan yenilikçi minimal sürme sistemi Supreme S650 Phos

Alumil’den yüksek enerji tasarrufu sağlayan yenilikçi minimal sürme sistemi Supreme S650 Phos

DOĞAYI YAŞAM ALANLARINA DAVET EDEN SİSTEMLER

Dünya çapında 60’tan fazla ülkede faaliyet gösteren ve uluslararası birçok prestijli projede yer alan alüminyum sistemler sektörünün lider firmalarından Alumil’in, ısı yalıtımlı minimal sürme sistemlerindeki ürünü Supreme S650 Phos, pazardaki yerini sağlamlaştırıyor.

Alumil’in köklü Ar-Ge tecrübesinin güçlü bir yansıması olan Supreme S650 Phos; projelerde kapladığı minimum alüminyum alanı ile hem enerji verimliliği hem de yüksek enerji tasarrufu sağlıyor. Mimari uygulamalar için alüminyum sistemlerin geliştirilmesi ve üretiminde dünyanın önde gelen firmalarından Alumil’in çevre ve tüketici dostu bir sistemi olmasının yanında, yaşam alanlarını doğal ışıkla doldurarak doğayla bütünleşen mekanlar yaratılmasına da imkan sunuyor.

Üstün performansı tasarımla buluşturuyor

Minimum alüminyum görünür profil genişliği ile geniş açıklıklar gerektiren projelerde mimarlar için ideal çözümler sunan ve yaratıcılıklarını besleyen Supreme S650 Phos, yapılarda minimal mimari tasarım uygulanmasına imkan sağlıyor.

Yüksek enerji tasarrufu ve üstün ses yalıtımına sahip sistem, flat, phos ve eclipse olarak üç farklı eşik alternatifiyle uygulanabiliyor.

Tüketicilere maksimum kullanım kolaylığı ve fonksiyonellik sunan Supreme S650 Phos, 25 mm’lik görünür kenet genişliği, şiddetli hava koşullarına dayanıklı statik yük kapasitesi (600 kg’a kadar kanat taşıma kapasitesi) ve işlevselliğinin yanı sıra, RC2 sınıfı hırsızlık dayanım sertifikasına sahip gelişmiş güvenlik seviyeleri ile de yaşam alanlarında hırsızlığa karşı üstün koruma sağlıyor.

Prestijli projelerde Alumil imzası

Uluslararası üretim, güvence ve kalite kontrol yönetim sistemleri gücünün yanında üretim ve tasarım alanlarında da birçok ödüle sahip ürünleriyle mimari projelerin vazgeçilmez markalarından biri olan Alumil’in pencere ve kapı sistemleri, tüm dünyada ve Türkiye’de birçok prestijli projede tercih ediliyor. Dubai’de bulunan FIVE Palm Jumeirah Dubai Hotel de Supreme 650 Phos’un kullanıldığı en özellikli yapılardan biri.

Detaylı bilgi için: https://www.alumil.com/turkey/corporate/about-us

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER