Cumartesi, Eylül 23, 2023
E-Dergi Oku
Ana SayfaMimariAlumil Supreme SF85, minimal estetiği üstün performansla buluşturuyor

Alumil Supreme SF85, minimal estetiği üstün performansla buluşturuyor

DOĞAYI YAŞAM ALANLARINA DAVET EDEN SİSTEMLER

Dünya çapında 60’tan fazla ülkede faaliyet gösteren alüminyum mimari sistemler sektörünün lider firmalarından Alumil, Yalıtımlı Katlanır Kapılar ürün grubundaki Supreme SF85 sistemi ile minimal estetiği üstün performansıyla güçlendiriyor.

Mimari alüminyum sistemler sektöründe geliştirdiği ürün ve sistem çözümleriyle; yenilikçi, estetik, güvenli ve uzun ömürlü alternatifler sunan Alumil, sektöre üstün performanslı ürünler sunmaya devam ediyor.

Alumil’in köklü Ar-Ge tecrübesiyle ürettiği yenilikçi ürünü Supreme SF85 de bunun en son örneklerden biri. Supreme SF85; kalitesi ve dayanıklılığıyla yaşam alanlarında tasarruflu, uzun ömürlü ve güvenli bir kullanım sunuyor ve alttan taşıyıcı sistemiyle çalışarak minimal estetiği üstün performansla birleştiriyor.

Minimal tasarım, üstün performans ve enerji tasarrufu sunuyor

Üstün hava geçirimsizliği, rüzgar yükü direnci ve su sızdırmazlığı performansıyla yapılarda yüksek oranda ısı yalıtımı sağlayan Supreme SF85, düşük enerji tüketimini destekleyen çevreci bir ürün.

İnce profil genişlikleri sayesinde minimal tasarıma katkıda bulunan Supreme SF85; 4 metre yükseklik ve 1,5 metrelik genişliği, tek ve çift sayıda kanat, köşe birleşimi, silikonlu cam kanat görünümü, içe ve dışa açılır kanatlar gibi çok sayıda çözüm seçeneği sunuyor.

Sorunsuz çalışma ve uzun ömürlü işlevselliğe sahip Supreme SF85 ayrıca, RC2 sınıfı hırsızlık dayanım sertifikası ile de hırsızlığa karşı üstün koruma sağlıyor.

Prestijli projelerde Alumil imzası

Uluslararası üretim, güvence ve kalite kontrol yönetim sistemleri gücünün yanında üretim ve tasarım alanlarında da birçok ödüle sahip ürünleriyle mimari projelerin vazgeçilmez markalarından biri olan Alumil’in pencere ve kapı sistemleri, tüm dünyada ve Türkiye’de birçok prestijli projede tercih ediliyor, Bulgaristan Sofya’da bulunan Gentle House III de Supreme SF85’in kullanıldığı en özellikli yapılardan biri.

Detaylı bilgi için: https://www.alumil.com/turkey/corporate/about-us

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER