Çarşamba, Aralık 6, 2023
E-Dergi Oku
Ana SayfaEtkinliklerMİMSAN Grup, 2-4 Eylül Tarihlerinde ENTECH Fuarı’nda!

MİMSAN Grup, 2-4 Eylül Tarihlerinde ENTECH Fuarı’nda!

Atıktan enerji alanında yerli teknolojinin öncü markası olan MİMSAN Grup, 2-4 Eylül tarihlerinde CNR Expo – İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan; çevre teknolojileri, geri dönüşüm ve sıfır atık fuarı ENTECH’de ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanıyor.

Enerji teknolojileri alanında yaptığı çalışmalar ile enerjide bağımsızlık hamlesini destekleyen ve geliştirdiği atık bertaraf teknolojileriyle de sıfır atık hamlesine katkı sağlayan Mimsan Grup, çevre teknolojileri ve sıfır atık alanında Avrasya’nın en büyük organizasyonu olan ENTECH Fuarı’nda;MİMSAN’ın biyokütleden enerji alanındaki faaliyetleri hakkında bilgiler paylaşacak.

2005 yılından bugüne kadar yaklaşık 105 MWe’lık kurulu güce sahip olan atıktan enerji santrali kurulumu gerçekleştirdiklerini belirten Mimsan Grup Satış ve Pazarlama Müdürü Hacer İlhan Yiğit sözlerine şöyle devam etti: Mühendislik ve üretimin gücünü birleştirerek hayata geçirdiğimiz projeler ile ülkemizdeki; zirai atıkların, orman atıklarının, arıtma çamurunun ve şehir çöplerinin bertaraf edilmesini sağlayarak, sıfır atık hamlesi ile enerjide bağımsızlık hamlesini destekliyoruz.

Pandeminin gölgesinde geçen iki yılın ardından fiziki olarak katılacağımız ilk fuar olan Entech Fuarı’nda enerji sektörünün paydaşları ile bir araya gelerek, faaliyetlerimizi anlatacak olmaktan dolayı mutluyuz”. dedi.

Mimsan Grup, 3. Salon C-10 numaralı standında ziyaretçilerini ağırlayacak.

- Sponsorlu -spot_img
İLGİLİ İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

DİKKAT ÇEKENLER